İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Siteme seslichat nasıl koyarım ???

sessizliktr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Selam arkadaşlar.. siteme seslichat koymak istiyorum ama bi türlü bulamadım.. Hep paralı.. Bir cok amatör sitede görüyorum seslichat onlar nasıl koyuyor bilen varmı?

dostmedia

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar evet seslichat siteleri hem ücretli hemde baya bir pahalı ama nedense çok rekabet görüyor... Yaza özel süper kampanyalar var artık korkmayın fazla bir ücret ödemeyeceksiniz yapmanız gereken sadece www.dostmedia.com sitesini ziyaret etmeniz hepsi bu KALİTEYİ HAYAL ETMEYİN YAŞAYIN

HDDServers

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba

ilk başta web hosting almaniz lazim php yada asp sesli chat panel hangi türü destekliyosa onu almaniz lazim ondan sonra web hosting göre seslichat panel olmaniz lazim buda ücretlidir bedava bulursunuz ama 1 2 gün sonra site saldiri alirsiniz yada panele panelde kodlama açigi olur bu yüzden siteniz saldiri yer o yüzden ücretli almaniz daha iyi ve sadece sesli chat panel almak ile bitmiyo bu sesli chat panel çalişmasi için speakychat oda almaniz lazim bu oda fiyatlari tanesi aylik 16 euro dur yani biraz pahali ya gelebilir ilk başlangiçta bi kac ay sonra site tam oturdugu zaman fiyatlarda düşecektir.
Ve speakychat biz yetkili saticisiyiz eyer düşünürseniz panel+tasarim+webhosting oda uygun fiyatla sagliyabiliriz..:)

Detayli bilgi için [email protected] eklerseniz yardimci oluruz

Saygilarimla

erhanardic

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Speaky Chat Panelleri

Arkadasım ılk once sakın dost mediaya gırmeyın pc nıze trojen ınıyo onu bı hallet kardes daha kendı sıtenı yapamıyorsun baskaısnı nasıl yapacaksın.
neyse kardes ısteıgın ucuzlukta panellere sahıp olmak sesli chat sıtesı koymak ıstıyorsan...

www.melekpanel.com bu sıteyı tek geçerım ınanılmaz ucuz bayılıkde verıyor

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi