İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

siteme uye olana Wordpress Film - Dizi Siteleri için DataBase

jokerboy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
129 Yazı 1 Sayfa 7 Kategori 1120 Etiket miktarları db'de mevcuttur. İçerisindeki yazıların büyük çoğunluğu yerli ve yabancı dizilerin yeni bölümlerinin tanıtım yazılarıdır. Belli bir kısmıda yeni çıkan filmlerin tanıtımlarıdır. Fakat konular eskidir. Konuları http://www.dizihaber.tk sitesinden görebilirsiniz.. Direk olarak giremiyorsanız proxygizlen.com adresinden dizihaber.tk yazıp girebilirsiniz...

Database'i indirmek için buraya tıklayınız...

not : db ücretsiz veriyorum fakat verdiğim linkte sadece foruma uye olanlar konuyu görebilir isteyen

KIVANCEFE

0
Yasakli Uye
Reaction score
39
en nefret ettiğim olay arkadaşım ya paylaş şuraya direk link at yada hiç paylaşma ayıp ya ziyaretci çekecem kafasıyla bizi başka foruma çekiyorsun ordan üye olmaya zorluyorsun bağri bunu burda yapma

jokerboy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
hocam ben emek harcayarak oluşturdğum birşeyi ücretsiz olarak paylaşıyorum bırakta biraz kazancımız olsun ki 30 sn'de üye olursunuz ;) İstemiyorsan olmazsın...

StyLes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
hocam ben emek harcayarak oluşturdğum birşeyi ücretsiz olarak paylaşıyorum bırakta biraz kazancımız olsun ki 30 sn'de üye olursunuz ;) İstemiyorsan olmazsın...

Arkadaş kendi ağzıyla üye çekmek,hit almak için açılmış konu.
Görünürde herşey..
Report ediyorum.

Bu arada ücretsiz diye üyelik aldırmak istiyorsun ; lakin bu reklama girer ve tamamen ücretsiz paylaşmayacaksan hiç paylaşma...

jokerboy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Arkadaş kendi ağzıyla üye çekmek,hit almak için açılmış konu.
Görünürde herşey..
Report ediyorum.

Bu arada ücretsiz diye üyelik aldırmak istiyorsun ; lakin bu reklama girer ve tamamen ücretsiz paylaşmayacaksan hiç paylaşma...

soyle dusunun siz bu db istiyorsunuz ben onu 1 $ değilde 1 üyeliğe satıyorum ;)
satış gibi düşünülürse hiçte kurallara aykırı birşey yapmadım !

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
İyinet Üyesi
Reaction score
306
BEDAVA Wordpress Film - Dizi Siteleri için DataBase

Başlık bu şekilde olursa eleştiri alman gayet doğal. O zaman başlığı, siteme üye olana, sitemin database sini ücretsiz veriyorum diye değiştir. Yoksa arkadaşlarım haklı.

sinemahit

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Üye olmak sorun değil konu açarsın desteğe ihtiyacım var üye olun diye oluruz fakat böyle yapmanız büyük ayıp bare konu başlığını belirtseydiniz.

jokerboy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
arkadaslar zor birsey degil haklisiniz basligi degistiiryim..

H

halilarici

Misafir

Burası Bir Paylaşım Platforumudur.Paylaşırsanız Paylaşırsınız.Paylaşmazsanız yazmazsınız.
Alta Kaynak olarak sitenizi yazsanız yeter.

ByLacoste

1
İyinet Üyesi
Reaction score
70
Bütün yorumlar haklı zaten başlık değiştirilmiş. Bu arada seo kurmazsanız google danda rahat ziyaretçi alamazsınız.

emir2005

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Ben siteye 1 yildan uzun girmeyen üyeleri siliyorum millet zorla üye yaptiriyor acaba 5 milyon üyen günlük 100 hitin olsa bu ne isine yarayacak :)

jokerboy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
hocam sitemiz yeni bir site oldugu icin tanitim amacli boyle bir uygulama yaptik..

ByLacoste

1
İyinet Üyesi
Reaction score
70
seo kurulu hocam tesekkurler..

Hocam linkleride düzenleseniz diyorum hani. Bir nevze katkısı olacaktır sanırım siteye.
örneğin:
siteadiniz.in/member.php?action=profile&uid=5
yerine
siteadiniz.in/uye-haberci-5.html vs.
konu linklerinde yine
siteadiniz.in/showthread yerine
sitediniz.in/konu-konu-icerigi-hakkinda-bilgi.html olabilir.

Ben seoyla bu şekilde düzenledim. kısa sürede 25k index aldım. Sonrasında alexa sıralamam iyi bir yere geldi.
nacizane bir öneri daha yapayım : çok post atıp çok konu açmak yerine günde 1-2 konu açın üyelerde alıntı yapmadan bikaç konu açsın siteniz üst sıralarda yer alabilir ancak. Çünkü sen gidipte başka sitedeki konuyu aynen alırsan o üstte sen altta bir yerde belkide sonraki sayfalarda olursun. Özgün olarak iyi yerlere gelebilirsiniz.

İyi'netler hocam.

jokerboy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
hocam ilginiz icin tesekkurler fakat linkleri dediginiz gibi yaptigimda siteye baglanamadi onun icin geri aldim ayarlari eger yardim edebilirsen hocam pm bekliyorum..

jokerboy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
hocam pm gonderdim net yavas biraz duzelsin girecem hemen teşekkürler

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5