İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Siteme Uygun, Tıklama Başı En Çok Kazanç Sağlayan Firma Hangisi?

dogus19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar, öncelikle hepinize kolay gelsin, benim bir tr.gg sitem var siteme softreklamdan reklam almıştım ama tık başına çok çok az verdiği için ve a****t reklam olduğu için kaldırdım, şimdi yeni bir reklam firması arıyorum önerileriniz hangileri olur TL ödeme yapanlar arasında?

Site adresim: kodsuz-toplist.tr.gg

Moderatör tarafında düzenlendi:

nochi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tabiki en çok kazandıran Adsense reklam sistemidir çok para kazanmak istiyorsan yabancı bir site kurmalısın başlıca kelimeler mesotelioma, finance,mortgage,insurance dır bu kelimeler ortalama tıklama başına 3 dolar kazandııyor tıklama başına 20 dolar kazandıranlarda var ama Google sadece en yüksek tıklama maliyetli kelimelere hedeflemiş reklamları kapatabiliyor hatta hesabınıda kapatabilir bilgin olsun ayrıca asla yapay ziyaretçi çekme ziyaratçiler doğal olsun mümkünse arama motorlarından gelsin

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5