İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Siteme webmaster arıyorum(ücretli)

Paranoid-

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar hostingim domainim falan herşeyim var forumumu(webwiz) kurdum anasayfa falan yaptım ama sadece şunlar eksik kaldı :

1- Benim yaptığım hazır bir menünün anasayfaya bağlanması ( bu menü benim tarafımdan yapıldı fakat acemiliğimden olsa gerek siteye bir türlü bağlayamadım basit bir işlem yani ..)
2-anasayfaya haber sistemi yönetim paneli ve anket sistemi( anasayfaya eklenen haberlerin daha basit sekilde eklenmesini sağlıyor sanırım , hazır sicriptte olabilir)
3- bide forumda posbitte 1-2 ufak eksik var onlar (forumum webwiz asp temelli yani onun için anasayfaya yapılacak seylerde asp olur sanırım)

Bunların bana toplam maliyeti ne kadar olur ve istediğim şeylerin yapımı ne kadar sürer ? Pm ile ulaşırsanız sevinirim eğer fiyat makul gelirse size sitemi yollarım hemen başlarsınız zaten işi bilen biri için 2-3 saatlik basit bir iş diye tahmin ediyorum yani uçuk bi fiyat çıkacağını sanmıyorum ..

SadeceDownload

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
asp masterim belirttiğiniz özellikleri 50 YTL'ye 1 saat içinde size teslim edebilirim, msn adresim profilde mevcut

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi