İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sitemi Değerlendirebilirmisiniz?

ata350

0
İyinet Üyesi
Reaction score
35
Son 5 İstatistikler bozuk.Yükleniyor .... diyor ancak kalıyor.Onun dışında bazı yerlerde türkçe hataları var.Örneğin hızlı katagori değiştirme yerinde Hizli Erisim yazıyor.Konuların altında olan Yetkileriniz bölümünde Forum Rules yazıyor.Forum Kuralları yazsa daha güzel olabilir.Daha yeni açılmış anladığım kadarıyla.Forumlarda ilk paylaşımı adminin yapması gerekir :) Forumda birşey yokken kimseden paylaşım bekleyemezsin.

konuralpd

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
Son 5 İstatistikler bozuk.Yükleniyor .... diyor ancak kalıyor.Onun dışında bazı yerlerde türkçe hataları var.Örneğin hızlı katagori değiştirme yerinde Hizli Erisim yazıyor.Konuların altında olan Yetkileriniz bölümünde Forum Rules yazıyor.Forum Kuralları yazsa daha güzel olabilir.Daha yeni açılmış anladığım kadarıyla.Forumlarda ilk paylaşımı adminin yapması gerekir :) Forumda birşey yokken kimseden paylaşım bekleyemezsin.

teşekkür ederim ben kendi çabamla paylaşım yapıyorum inşallah tutar birde top15 çalışıyor sayfa yükleme hızınız yavaş ise yüklemeye bilir

ata350

0
İyinet Üyesi
Reaction score
35
Sitenize 1 saniyeden kısa bir sürede giriyor.Ancak yükleniyor... da kalıyor.Kullandığım tarayıcı Google Chrome.Gerekirse ekran görüntüsü atayım.

ByLacoste

1
İyinet Üyesi
Reaction score
70
Ben opera kullanıyorum.Bağlantı hızın düşüktür diyorsun.Operada Herşey yerli yerine oturana kadar sağ üst köşede url adresinin tam ucunda bir mavi yer çıkıyor.öğeler yükleniyor.Yüklenme tamamlanınca orası kayboluyor.Ora dolduktan sonra bile sitende hala yükleniyor yazıyor.
Sitemi değerlendirin demişsin bi çözüm yolu araman gerekir diye düşünüyorum.Tartışmak değil zaten maksadımız.İlerde daha büyük sorunlara yol açmasın diye sölüyoruz.
Tasarım güzel orayı halledersen iyi olucaktır.kolay gelsin.
316lzpt.gif

konuralpd

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
ben mozilla kullanıyorum sorunsuz 2 sn yede herşey yerli yerine oturuyor tarayıcılardada olabilir sorun

8788srfsf1.jpg

reklamsiz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
mozilla kullanıyorum ve son 5 açılmıyor bilginize

akahaita

0
İyinet Üyesi
Reaction score
38
"Eger sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise..." bu alandaki yazıyı ortalarsan + markafoni bannerını o alanın altına alıp ortalarsan daha iyi olacaktır. Ayrıca logonun bulunduğu alan çıplak duruyor sanki.

konuralpd

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
"Eger sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise..." bu alandaki yazıyı ortalarsan + markafoni bannerını o alanın altına alıp ortalarsan daha iyi olacaktır. Ayrıca logonun bulunduğu alan çıplak duruyor sanki.

deiğinizi yapmaya çalıştım olmuş mu?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5