İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sitemi tanıtıp Reklamdan Nasıl PARA KAZANIRIM?

ahmeterkan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar www.horozhaber.com adında yerel bir haber sitesi hazırladım. Günlük haberleri hızlı bir şekilde ekliyorum. Adhood sitesinden reklamda aldım fakat bir türlü para birikmiyor? Sitemi nasıl tanıtabilirim? Kullanıcıları çekmek için ne yapmam gerekiyor? Bu konu hakkında görüşlerinizi bekliyorum..

bigado

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
Arkadaşlar www.horozhaber.com adında yerel bir haber sitesi hazırladım. Günlük haberleri hızlı bir şekilde ekliyorum. Adhood sitesinden reklamda aldım fakat bir türlü para birikmiyor? Sitemi nasıl tanıtabilirim? Kullanıcıları çekmek için ne yapmam gerekiyor? Bu konu hakkında görüşlerinizi bekliyorum..
site tasarımın oldukça güzel.Yalnız anlamadığım o kadar haberi diğer haber sitelerinden kopyala yapıştırla ekliyorsan bu siten için iyi birşey değil.bildiğim kadarıyla özgün içerik yayınlaman gerekiyor başka siteden alıyorsanda site sahibinin izni olması lazım bu seni zor durumda bırakabilir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5