İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sitemin bir bölümünü heklediler...

ismozalp

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Evet arkadaşlar dünya internetin en büyük 3 hekeri aTMaCa-goKTurk-Demo :D tarafından sitemin Reklam klasörü bölümüne klasöre yazma izni verdiğim için insafsız bir şekilde index atılarak sayfam heklenmiştir.heklendiğindeki görüntü BURADA. Cevabıma ise BURADAN bakabilirsiniz. üzüntümü sizlerle paylaşmak istedim. Bu 3 Tehlikeli hekER lere dikkat etmenizi öneririm... :D

Duman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
geçmiş olsun ismail kardeş, arada çıkar böyle densizler.

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
haha niye canım dünyanın en iyi hekeri türkiyedeki iskorpitx değil mi:) hadi korusun sitelerinizi

ismozalp

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Caesar arkadaşım karıştırıyorsun TR deki En büyük heker aTMaCa-goKTurk-Demo dur. 3 ü de tek yürek çünkü.bu kadar sıkı korunan siteme :D nasıl bu index i attılar hala şaşırıyorum doğrusu helal olsun... :D gerçektende sitelerinizi bu usta hekerlerdan koruyun.

M

MasterTR

Misafir
yazilariniz takip ediliyor bu arkada$larla dalga gecenler cezalandirilacaktir

:p

Gookhan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
abi ben savcılığa dilekçe verdim iş yerim tehlikede diye. Ayrıca full kasko+sigorta+emeklilik falan ettirdim. Biraz pahalı oldu ama güvendeyim şimdi. Geçende tv'ye çıkmıştı bu 3 heker. Tv kartım yoktu ondan çekemedim videolarını :)

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Caesar arkadaşım karıştırıyorsun TR deki En büyük heker aTMaCa-goKTurk-Demo dur. 3 ü de tek yürek çünkü.bu kadar sıkı korunan siteme :D nasıl bu index i attılar hala şaşırıyorum doğrusu helal olsun... gerçektende sitelerinizi bu usta hekerlerdan koruyun.

yahu böyle 3 saçma adam yada milworm dan çalıp bişeyler yaptığını sanan iskorpitx midir heker bırakın allah aşkına:) yabancı forumlardan açıkları öğrenip bir liste yapıp google de o alt yapıdaki siteleri aratıp göçertmek hekER lık değil MALLIK tır. bu adamlarda heker değil spansiktir övmeyin kimseyi överseniz aynı sınıfa girersiniz "aha buda birşey bilmiyormuş" tepkisi alırsınız.

Gerçek anlamda hekerlik forumdan açık toplayan değil kendi açığını kendi yaratandır. neyse...

sertacbjk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bildiğim kadarıyla bu atmaca o atmacaysa şu ünlü türk trojan proratın coderi (ne olursa olsun yaptığı ayıp ama..)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5