İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sitemin Eksikleri Neler? Lütfen, Yorumlarınızı Bekliyorum.

dogus19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar Tr.gg'den bir toplist açtım kodsuz ve otomatik onaylı bir toplist, aynı zamanda birçok webmaster ve seo makaleleride var tabi hepsi alıntı ve yeni başlayanlar için html kodlarda yer alıyor ama bi türlü sitemin ziyaretcileri artmıyor:sinir: acaba sitemin eksikleri neler lütfen yorumlayın.

''kodsuz'' ''kodsuz toplist'' karşılıksız toplist'' aramalarında google da 1. sırada ona rağmen ziyaretci gelmiyor.

Site adresi: www.kodsuz-toplist.tr.gg

ByLacoste

1
İyinet Üyesi
Reaction score
70
Tr.gg'den kurtulun hocam. Başka ücretsiz siteleri tanımaya, aramaya bulmaya çalışın. tr.gg gören gelmiyor siteye. Bunun yanı sıra özgün olmaya çalışın derim ben.

thehouse

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bence hemen bir .com .net .org domain alman. ve görsellik olarak insan girer girmez çıkar siteden, çok göz yoruyor. Sade bişey yap, fazla renk olmasın. Olacaksada renkler uyumlu olsun. tr.gg şeklinde bir toplist' e girip ben site adresimi yazmam şahsen :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5