İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sitemin hiti bir anda 3 katına çıktı

aselim84

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
2 gün önce anlayamadığım bir sebepten dolayı sitemin hiti aniden arttı. sitem 2 senelik ve her gün güncelliyorum fakat buna rağmen hitim hiç artmıyordu. günlük tekil hit 500-600 arası değişiyordu. aslına bakılırsa şu ana kadar hakettiğim hiti hiç alamamıştım ama hep sabrettim ve siteyi güncellemeye devam ettim. yaklaşık 3 hafta önce profil backlink alımı yaptım ama onun bu kadar etkisi olurmu bilemiyorum. sitemin hitinde hep artış bekliyordum fakat böyle bir anda olması normalmi sizce? sizce bunun sebebi ne olabilir fikri olan varmı acaba ?

suleymanuslu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
benimde ortalama 4 aylik sitem vardi, hitim 300-400 tekildi . Profil link aldim ve suan 1500-2500 arasi dolasiyor sitem :). Bence faydasi oluyor,ama umarim uzun sureli olur.

0nur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
referanslarına bakmak lazım büyük ihtimal google'da bir kaç kelimede üst sıralara çıkmışın backlink sayesinde.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
hitleri google gönderiyorsa bi problem çıkmaz

aselim84

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hitleri yüzde 30 luk kısmı googledan, yüzde 30 yönlendirme, yüzde 40 lık kısmı ise doğrudan trafik olarak gözüküyor. yayınladığım dosyaların içinde siteme linkler var, onun için doğrudan trafik fazla biraz.

snnkk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
profil backlinkin gayet etkisi oluyor, bende bir kac sitemde bunu yaptim ve 300-500 lik hitleri 1500-2000 lere cikarttir. hitlerin hepsi googleden geliyor.

daimi ve herhangi bir skinti olabilecegini sanmiyorum. doğru bir yatirim yapmissiniz.

aselim84

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
görüşleriniz için teşekkürler. bende zaten hitimin artmasını bekliyordum fakat böyle bir gün içinde aniden artış göstermesi garibime gitti açıkçası. durum böyle olunca insan altında bişeyler arıyor ama problem yok gibi.

Misafir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
Bir sitem 30kdan dün itibari ile 93kya çıktı. 2 Haftadır yavaş yavaş bir artış vardı halada artmaya devam ediyor:eek:ha:

EnkaZ

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
47
Garip durumlar söz konusu, Googleden aniden hiti yükselen çok kişi var, Google algoritma değişikliğine mi gitti? Yoksa google artık yapılan işlemleri erkenden görmeye mi başladı? Aklıma gelen ilk sorular bunlar. Bir kaç sitem üzerinden deneme yapacam, süreç içinde yazarım sonuçları.

X

Xman

Misafir
Hiç bir değişiklik yapmadığım halde benimde günlük hitimde 500 civarı tekil artış sözkonusu ve tamamen google hiti.

EnkaZ

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
47
Googlede bir değişiklik söz konusudur büyük ihtimalle... Yada google yapılan eski çalışmaları şimdi daha iyi analiz ediyor ve hakkını veriyordur.

nexon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
hitlerim 150-200 iken 4 günde 2k yaptım sonra çok çabuk bir düşüş yaşandı ilk 150 yi bile göremiyorum.

Misafir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
Googlede bir değişiklik söz konusudur büyük ihtimalle... Yada google yapılan eski çalışmaları şimdi daha iyi analiz ediyor ve hakkını veriyordur.
30kdan sonra cıkıs mevcuttu halada mevcut şu anda 100k sınırınıda geçti. Fakat site eski ( 5 yıllık ), geçmişte uzun süre 150k üzeri idi. Sanırım eski gücünü topluyor.:aşık:

sevindirik

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Daha önce yollamadığı aramalarda mı hit yolluyor Google ? Peki herkesin ortak eylemi profil backlink mi? Şu oto kasan programlarla mı kastınız arkadaşlar ? Ne kadar kastınız bir de ? Hani 1k, 2k falan ? Bana da lazım acil bi itekleme. Durdum 3k dan öteye göremiyorum :ağla:

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5