İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sitemin Hitleri Düştü.

Bronzzzz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sitem google arama sonuçlarından yaklaşık olarak gunde en azından 200 kişi gonderiyordu, en son guncellemede siteme PR3 verdi, ancak hitlerim inanılmaz bir şekilde düştü. normalde tekil hitim 300-400 ken simdi 20-30 lara dustu. Sitem Sandbox'tada degil. Ben artik cikamiyorum bu isin icinden, gecemi gunduzume kattigim site neden bu sekilde oldu.. lutfen bana bir şekilde akıl verin, titleleri değiştirdim, bazilari siten sandbox'da diyor bazilari ise degil diyor.
artik kafam cok karisti.. işin içinden cikamiyorum.... yardimci olabilecek bir arkadaş ariyorum.. :(

erdjan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Benim sana tafsiyem

1: Sitendeki guncellemeleri devamli yapmaya calis.
2: Link degismine onem verki google senin sitenin kaliteli ve guvenilir olduguna karar versin.

Ne kadar back link alirsan o kadar daha iyi .

Benim ayni basima gelen siteler var . Arastiriyorum ama bir turlu dogru duzgun bir bilgi elde edemedim. diyelim ki google senin siteni sandbox almis veya ole. Bunu oncelikle bilmen gerekkir gercekten sandbox ta mi diye.

Belli degil hit dususu bir sende degil benim sitem 2-3k idi birden 500 derken 200 derken 100 kisiye zor cikiyor artik gunluk .bu tam bir haftada oldu.

Sayfa indexli gonderen google zaten sonuclara baktigin zaman cikiyor ama ilk sayfadaki ler ucmus yani .

diyecegim sen devamli guncelle ve link ayarla.

aspmeraklisi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bayramdan dolayi da olabilir , benim sitelerde de genel bi düsüs var .

MeGaLazY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tabi doğru çoğu insan alış verişe gidiyor bende de 200 300 hit kaybı var ama senin gibi %100 değil senin sitende bi problem olabilir google değişik şekillerde sitene ceza vermiş olabilir :D bol toplist ekle bol link değişimi yap ücretli link al daha ne olsun :D

ceycey45

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende de hiç azalması var umarım bayramdan dolayıdır

erdjan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Simdi arkadaslar bu bayramla alakasi yok bence niye derseniz bu bayramdan oncede var idi. bu gibi dususler benim bir sitem bayarmin ilk gunu hitti rekora dogru gitti.

Sonra birden dustu hemde inanilmaz bir sekilde hicbir sey degistirmedim..

Arti diger sitede ayni sekilde seyir diyor (ayni konuda) degisiklik yok. Obur sitede ise cok az bir fark ediyor . Benim anladigim bu google un isi.

Karamanin koyu sonra cikar oyunu (google)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5