İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sitemin Reklam Yerleşim Düzeni Sizce Nasıl ?

burak933

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
yazılarınızla uyumlu olmuş hocamda tema bence biraz daha iyi olabilir.

Reklam tıklanma oranınız nedir?

Karluk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
52
Gri üzerine sarı =iğrenç.

Onun dışında sıradan bir reklam yerleşimi. Başarılı değil.

Sana tavsiyem sonbahara doğru Balkanlar'a düzenlenen bir gezi turuna katılman yönündedir.

Saygılarımla.

burak933

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5

Sana tavsiyem sonbahara doğru Balkanlar'a düzenlenen bir gezi turuna katılman yönündedir.

Saygılarımla.

Bence dediğiniz kadar da kötü değil ama daha iyi bir temada olabilir.

Ozkan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
27

Saygılarımla.

saygısızlık yapmaya gerek yok

bunun dışında yerleşim güzel fakat konu içi yazı tipi pek okunaklı değil :) reklamla aynı yazı tipi olsa arial gibi daha güzel olabilir

Karluk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
52
Sizin gibi adamlar yüzünden kimse kendini geliştiremiyor...

Bir de gelmiş bana saygı falan öğretmeye kalkıyorsunuz. La bana bakın, Urfa sıcaklarında gelir karşınızda karpuz yerim, size de bir dilim bile vermem, ona göre...

Ozkan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
27
Sizin gibi adamlar yüzünden kimse kendini geliştiremiyor...

Bir de gelmiş bana saygı falan öğretmeye kalkıyorsunuz. La bana bakın, Urfa sıcaklarında gelir karşınızda karpuz yerim, size de bir dilim bile vermem, ona göre...

saygısız konuşularak kendini geliştiriyorsan gel msnde çok saygılıyımdır :) bana saygı dersi verme :)

istersen sana Gazipaşa muzu göndereyim iyi gider

burak933

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
saygısız konuşularak kendini geliştiriyorsan gel msnde çok saygılıyımdır :) bana saygı dersi verme :)

istersen sana Gazipaşa muzu göndereyim iyi gider

:alkış::alkış::alkış:

Karluk artık takmıyorum seni herkese böylesin. Kendi çapında takılmaya devam et..

ofdew.blogspot.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
site tasarımı değiştirilmesini öneririm ama başka sitelerden tema alma kendi tarzını yarat derim bu tarz çok sade olmuş google follow şeyi nerde. paylaşma butonları yok. çok şey eksik

LUGAS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
bence bu reklam yerleşimiyle google senin hesabınıgeçersiz tıklama nedeniyle devre dışı bırakır

Ozkan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
27
Ulan gelirsem korkudan o muzu ağzınla değil başka yerinle yersin :D

Bak yine saygısızlığı sen yapıyorsun ; ben içten dileklerimle Türkiyenin en iyi muzunu yiyip beni hatırlaman için göndereyim dedim sen olayı hemen terbiyesizlik ve ahlaksızlığa döktün :) moderatörlere mesajını iletiyorum sevgilerle :aşık:

M.A.A

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hocam lütfen kavga etmeyin.
tüm öneriler için teşşekür ederimim, hepinize saygım vardır.

Karluk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
52
Argoda muzun ne anlama geldiğini rahmetli Hulki Aktunç'un sözlüğünden öğrenebilün... Sana muz göndereyim yersin dimek ni dimek? Nütfen ya... Edep ya hu!

Bu arada, reklam yerlişimi aşırı sıradan bir yeri eleştirmek mi kötü oldu? Bilindiği gibi en iyi reklamlar, Google kurallarını ihlal etmeden içeriğe en iyi şekilde yerleştirilenler ve tıklanma olasılığı arttırılmış olanlardır. Bunu beceremiyorsan da yazının başına, ortasına ve sonuna eklersin, olur biter. Bu bile bundan iyidir.

Ozkan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
27
Argoda muzun ne anlama geldiğini rahmetli Hulki Aktunç'un sözlüğünden öğrenebilün... Sana muz göndereyim yersin dimek ni dimek? Nütfen ya... Edep ya hu!

oo bize saygı dersi veren karluk şimdi argo sözlüğünü açmış bize argo öğretiyor.Argo dağarcığını paylaş da bilgilenelim biraz karluk (ismin herneyse )

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5