İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sitemin T-Shört Bastırdım :))

captainzap

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
:) euheuhe o da güzel, dizayn iyi olmasada yine de bir tanıtım.

belkide gelenler sitede bu tişört dizaynı kadar kötü mü diye merak edip bakabilirler :p

aslında önemli olan adresin gözükmesi boşver tasarımı filan :)

theersin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
echo' Alıntı:
kro dememişlerse bende neyim. olası diyologlar (alınma he ) :D :D

- ahahah kroya bak site açmış bide t-shirte bastırmış hahha

-allahım ne görgüsüz adminler varya.cık cık cık...

-adam bak ayaklı tabela sanki. bide siyah siyah bu sıcakta püff kro ya

vala bu sözlerle acayip oldum ya derlerse ama bizim milletimiz admin nedir bilmezler bilen kısımda azdır
hiyk.gif

forumselcuk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bizim selçuk üniversitesi ile ilgili bir forumumuz var
üyelerin büyük bölümü üniversite öğrencisi
bizde t-shirt bastırmayı düşünüyoruz
kampüste iyi olur millet "bu da bizden" der
ama güzel tasarım gerekli

Developer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
captainzap, katılıyorum. Etiket yapıştırma gibi baskılar hep galiba bu ücrete bu kalite oluyor.
Ayrıca yazın sıcagında niye siyah tişört tercih ettiniz? Siyaha yapılan baskı ile böyle etiket gibi yapıştırma gibi duruyor.
Beyaz kaliteli bir tişörte(Kendiniz götürün) gidip baskı yaptırsanız(Baskı arka planıda beyaz seçin) daha kalite dururdu.

theersin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Developer' Alıntı:
captainzap, katılıyorum. Etiket yapıştırma gibi baskılar hep galiba bu ücrete bu kalite oluyor.
Ayrıca yazın sıcagında niye siyah tişört tercih ettiniz? Siyaha yapılan baskı ile böyle etiket gibi yapıştırma gibi duruyor.
Beyaz kaliteli bir tişörte(Kendiniz götürün) gidip baskı yaptırsanız(Baskı arka planıda beyaz seçin) daha kalite dururdu.

zaten ayaküstü oldu herşey siyah vardı ellerinde acil onu yaptım düşündüm azcık olur dedim gömleğin altında güzel duruyor :)

webyazilim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
görmeyenin sitesi olmuş tişörtüne basmış işte peh :p

şaka tabi ki eğlenceli bişey ilerde artar bunlar. itiraf.com da yapmıyomuydu ? yonja'nın da varmıydı ya ?

ruen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
yanlız şöyle bişey var t-shirt bi tane basıp kendin giymek var admin diye.. bide önemli üyelerine hediye olarak yollamak var.

ArkadaSYeri

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bende Sitemin Stiker'larini bastirmistim stiker ne diye soran Olursa (Logo, Etiket, Reklam) Diyeyim belki anlasilir Istanbul'un bir cok yerine yapistirdim basit siradan bir calisma oldu ama istanbul'da oturanlar varsa belki gözlerine takilmistir özellikle üsküdar'da o yeni yapilan tünele banklara vs cok yapistirdik s-shört de yaptiricam Krolukla ilgisi yok gayet normal reklam'in iyisi kotusu olmaz arkadas heveslenmis, bir t-shört yaptirmis. yani normal ne var olabilir acemilikten olsa gerek Bundan sonra t-short yaptirinca daha dikkatli olucaktir ama bir insanin ayıplarindan cok hatalarinı düzeltmelerine yardimci olmak daha iyi olur diye dusunuyorum

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5