İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sitemize giden bağlantılar

me3met

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
merhaba, arkadaşlar google webmaster araçları'nda "Sitenize giden bağlantılar" bölümünde bir site benim foruma 3.457 bağlantı vermiş linklere baktım hiç birinde benim site yok nedir bunun anlamı? başka sitelerde var sadece bu değil.

adszkuk.png

me3met

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
arkadaşlar son kez upluyorum konuya birde resim ekledim.

Z.YÜKSEL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
Eskiden eklenmiştir şimdi kalkmıştır, servis güncellememiştir.

me3met

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
hocam böyle birşey mümkün değil 3 bin küsür link ve bir sürü ayrı ayrı konularda?

Z.YÜKSEL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
hocam böyle birşey mümkün değil 3 bin küsür link ve bir sürü ayrı ayrı konularda?

Ayrı ayrı konu dan kastınız ;

aaa.com/alınti.html
aaa.com/haber-videolari.html
aaa.com/belgesel-videolari.html

şeklinde ise normal birşey zaten , ters bir durum yok.

murat_asl38

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ya önceden eklenmiştir kaldırılmıştır yada sayfanın kaynak kodlarına bakınız heklink olabilir.

Akblog

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
sitenize giden bağlantılar bölümünde eğer şuan linkiniz yoksa daha önce var olduğunu gösteriyor diye düşünüyorum. Zamanla onlar kalkacaktır.
Bir sorun yok yani. Ne kadar çok olursa o kadar daha iyi olur.

me3met

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
Ayrı ayrı konu dan kastınız ;

aaa.com/alınti.html
aaa.com/haber-videolari.html
aaa.com/belgesel-videolari.html

şeklinde ise normal birşey zaten , ters bir durum yok.

aynen hocam resimde görülüyor zaten bilmiyorum ya site çok yabancı eklememişimdir ben ama hayırlısı olsun başka sitelerde var neyse bağlantıdan zarar gelmez :)

kuruoglu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aynen hocam resimde görülüyor zaten bilmiyorum ya site çok yabancı eklememişimdir ben ama hayırlısı olsun başka sitelerde var neyse bağlantıdan zarar gelmez :)

Bir yorum yazdıysanız bu mümkündür. Bende son backlinklerimi kontrol ettiğimde bir yorum yazdığım ingilizce bir siteden 320 back link aldığımı gördüm.
Kesin "ben yorum yapmadım" diyorsanız, birisi sizin adınıza yorum yapmış demektir. Malumunuz buz zor bir şey değil. adı,web adresi,maili....

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Sitenize giden baglantilari biri kesmis demek ki, yeni dogan bir bebegin anneden bagini kesercesine, huzun dolu, yalnizliga ilk adim.

Antika

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
konu dışı ama yazmadan geçemiycem boş bulunup Angelo nun imzasındaki linke tıkadım da aman yarabbim :gül:

xclever

0
İyinet Üyesi
Reaction score
45
eskiden footer a eklemiştir link değişim amacıyla olabilir şimdi de kaldırmıştır

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5