Sitemize yorum editörleri alınacaktır.

wertaces

0
İyinet Üyesi
Katılım
26 Nisan 2010
Mesajlar
128
Reaction score
2
Gezmeyi görmeyi yeni mekanlar keşfetmeyi seven, hayatında Türkiye'nin dört bir yanında yüzlerce farklı işletmeler, tatil yerleri, restauranları görme ve tanıma fırsatı bulan, arkadaşların bu tecrübelerini o işletmeler altına yapacakları yorumları ile gösterecekleri bir çalışma yapmak istiyoruz. Yorumlar hayali değil tamamen o kişilerin tecrübesi doğrultusunda olacaktır.

Sizin görmüş ve gezmiş olduğunuz yerler ve tecrübeleriniz az olabilir. Ne kadar olursa olsun, bu tecrübelerinizi insanlarla paylaşarak kazanabilirsiniz. Yani herhangi bir alt ya da üst paylaşım sınırımız yok.

Yorumlar tamamen özgün olacak ve o kişilerin kendi yaşadıkları tecrübelerini içerecek. Yorumlarda ve yaşadığınız tecrübeleri anlatma da kelime sınırımız yok. Ancak yorum yapacağınız işletmeler sizin tecrübeniz olan işletmeler ile sınırlı olacak.

(Yorumların özgün olmadığı, alıntı olduğu ya da hayali olduğunun tespiti halinde r10 yönetimi ile bu durum paylaşılacaktır.)

Bu kapsamda, 100 kelime 1 tl'den yazabilirim diyen arkadaşlar benimle PM ile irtibata geçerlerse sevinirim.

Site dışından irtibata geçecek arkadaşlar; [email protected]
 

sevcan

0
İyinet Üyesi
Katılım
20 Şubat 2016
Mesajlar
28
Reaction score
0
Merhabalar, Bende değerli ekibinize katılarak yazılar yazmak istiyorum.

Biraz kendimden bahsedeyim;

30 yaşında yaklaşık 8 yıllık devlet Memuruyum. Adalet Bakanlığı bünyesinde zabıt katibiyim. memuriyet öncesinde de başta AŞ bünyesinde yönetici asistanlığı olmak üzere çeşitli işler yaptım. işim sebebi ile hem on parmak kullanarak hızlı yazı yazma hemde her türlü yazışma alanında kendimi geliştirdiğim kanaatindeyim, gezmeyi, öğrenmeyi, araştırmayı, yemek yapmayı sever modayla ilgilenmekten büyük zevk alırım, ayrıca teknoloji ve tarihe de çok meraklı biriyim. istendiği takdirde herhangi bir konuda % özgün makaleler yazabilirim. sizlerden cevap beklemekteyim.
İyi çalışmalar dilerim...
 

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

Elektronik Sigara
pubg mobile uc
Üst