İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sitene günlük 7000 hit !

draga

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Aradığın Herşey ile Günlük 7000 hit kazanmaya ne dersiniz?

Evet yanlış duymadınız Aradığın Herşey Hitkazan sistemi ile günlük 7000 hatta daha fazla Hit kazanma fırsatı. Peki Nasıl mı ? Çok kolay...

Örneğin bir siteniz var , sisteme üye oldunuz. Yönetim panelinizde Kredi Kazan tuşuna tıklıyorsunuz ve kredi kazanmaya başlıyorsunuz. Gösterimde kaldığı sürece 20 saniyede 0,75 (Silver üyelik te 1.50 Gold Üyelikte 2 ) kredi kazanıyorsunuz. 1 kredi=1 gösterim demektir. Bir saatte yaklaşık 140 kredi yapmaktadır. Gün olarak hesapladığımızda yaklaşık 3500 kredi kazanıyorsunuz. Bitmedi... Sitenize yerleştireceğiniz referans kodu ile (isteğe bağlı) üzerinizden üye olan kişilerden kişinin her gün kendi kazandığı kredi sayısının %25 ini de yine siz kazanıyorsunuz. Bu diğer alt üyelerden de devam ediyor. Böylece günlük 7000 hatta daha fazla hite ulaşma şansına sahip oluyorsunuz.

Üye olmak için buraya tıklayın

cakirx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Gelen hitin bir faydası oluyormu peki.
Bu sistem tanıdık geldi. 20 sn. bekliyorsunuz 20 sn boyunca reklam çıkıyor kredi kazanıyorsun buraya kadar problem yok bundan sonra kazandığın kredileri kullanırken senin sitende 20 sn boyunca baktığın siteler arasında yer alıyor bilinçli yapılan bir iş olduğu için sayfa gösteriminin artmasından başka bir işe yaramıyor. Boşuna band harcamak isteyenler için güzel bir sistem :)

tdnem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
şimdi arkadaşım şöyle düşün sen surf yaparken surf yaptıgın sitenin reklamına tıklıyormusun?

veya içeriğini okuyormusun?

dolayısıyla senin siteni gezen insanda bunları yapmıyor ayrıca google adsense için bu tip sistemler ban sebebi cpm le oynadıgınız için..

7000 hitim olur siteyi satarım diyorsan hiç heveslenme bu anlaşılabilir birşey.. kısacası sana hiç bir şekilde fayda kazandırmaz... ama yinede kullanıcam ben diyorsanız başarılar..

Miller

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
3-4 sene önce özellikle almanlar arasında feci yaygın olan surf yap/hit kazan sistemleri Türkiye'de yeni yeni moda oluyor :)
Evet; bu sistemle hit elde etmek cidden mümkün. Lakin boş hitin sitenize hiç bir katkısı olmadığı gibi boş yere bw'nizi sömürüyor. Ayrıca siteler frame ile açıldığından (reklamı yapılan sistemi incelemedim, belki farklıdır, geneli söylüyorum) eğer adsense kullanıyorsanız hesabınızı riske edebilirsiniz. Sırf alexa rank için bunu yapacaksanız hiti içinde reklam olmayan bir sayfaya yönlendirin.
Bu işin piri alexabooster diye bir siteydi vakti zamanında. Hatta ücretli programlarını bile almıştım. Bir de autohits.dk vardı (ki sanırım hala var)

Uzun sözün kısası:
Hit olsun da çamurdan olsun diyenler içindir bu sistem. Bununla kalıcı hit elde edemezsiniz.

tdnem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yoo 3 4 sene önce tr dede modaydı şuanda yeniden moda oldugu yok bir siteyle olmaz bu iş:)

Miller

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yoo 3 4 sene önce tr dede modaydı şuanda yeniden moda oldugu yok bir siteyle olmaz bu iş:)
tr'de modaydı ama siteler yabancıydı.
ama şimdi yerli siteler açılmaya başladı bunla ilgili. yakın zamanda bi tanesi oldukça sükse yaptı hatta. hangi foruma baksam dibinde ref'li bannerı vardı.
kullanılan scriptler de 4-5 senelik w*reze düşmüş scriptler.
bu aynı bir sürü yerli PTC sitesinin açılmasına benziyor. sektör bitti, bizimkiler yeni giriyor :)

tdnem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
her konuda öyle değilmiyiz:) yurdumun insanı geçen sene binlerce pixel sitesi kurdu hala host edileni varmı acaba :)

draga

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
anasayfanıza biraz bilgi verici yazılar yazarsanız yararı var..

en©in

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
goole bir gizli linki vaya oto tıkı hangi yolla buluyor..

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
alt sayfa linklerini alexa yiyor google yemese de...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi