İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satış Siteniz AZMI Hit alıyor Hiç Dert Etmeyin Bir Bakın

ewening

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba Arkadaşlar Sitenizin Hitlerimi az, Sitenize Azmı Kullanıcı Geliyor Siteniz Alexsa değerlerimi Düşük!!! Hiç Dert Etmeyin artık Sizler için Hazırlanmış Milyonlarca değişik ipten Sitenize Hit Gönderen Hit Programı Sizler için Sadece 15 Tl Karşığında Veriyorum Bakın örnek Bir Site Sakın Bunda Bir yanlışlık var demeyin tamamen Yurdişindan ipler ler sitenize hit gönderen bir program deneyin ve görün... Şu Resimleri biinceleyin ve Kararı siz verin

Ekli dosyayı görüntüle 3451
Ekli dosyayı görüntüle 3452

Bakın Arkadaşlar Program Siz İnternet Bağlı Kaldıgız amanalarda Çalıyor Ortalama 10 Saat te sitenize 1000-1200 kişi girmiş gibi Gösteriyor kesinlikle Google tarafından banlanma vesayire olmuyor ben kullanıyorum alexsa değerimde düştü zaten resimlerde göreceksiniz....

satiş: paybal üzerinden gerçekleşecetir...

programı ısteyenler pm atabilirler

Penabil

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
programdan görüntü ekleyebilirmisiniz.

bu arada programı bal reklamı sunan adamlar gibi tanıtmışsınız :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5