İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Siteniz için içerik ortaklığı

C

cakircamehmet

Misafir
Sitenize içerik...

Merhaba,

Sitenizde Program Download bölümünüz varsa yada eklemeyi düşünüyorsanız Hepindir.com veritabanını kullanan sayfanın üstünü ve alt tarafını istediğiniz gibi tasarlıyabileceğiniz hazır download sitesine sahip olabilirsiniz.

http://www.hepindir.com/ortak.asp

Sorularınız için msn : [email protected]

YanCebim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Gayet güzel, çok hoş olmuş. Program sayısıda zamanla artar sanırım..

"srkn"

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
baya hoş olmuş eline sağlık. ama sanırım js hatası var sayfada.

"srkn"

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben sayfama yerleştirdim. güzel de oldu. fakat js sorunu görüntü olarak hoş olmuyor. aşağıdaki kodu eklersen sayfaya sorun görünmez.

<script LANGUAGE="JavaScript">
function CC_noErrors() {
return true;
}

window.onerror = CC_noErrors;
</script>

ejder

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
yapmış olduğunuz hizmet gerçekten takdire şayan. fakat dikkat edin google aynı içeriği onlarca sayfanın kullanmasından dolayı ban koyabiliyor. bunun için farklı içerikler sunmaya özen gösterin. iyi çalışmalar.

C

cakircamehmet

Misafir
~Aykut' Alıntı:
güzel hosuma gitti ama programların çogalması lazım
Hepindir.com download siteleri arasından kısa sürede sıyrılacağına sonuna kadar inanıyoruz. Sitenin gerek kod yapısı gerekse tasarımına güveniyoruz. Editör arkadaşlarımız program ekliyor, tabi bu zaman alacak bi işlem, isteyen arkadaşlar http://editor.hepindir.com/editor_ol.asp adresini ziyaret ederek bu sitenin gelişimine katkıda bulunabilirler.

C

cakircamehmet

Misafir
ejder' Alıntı:
yapmış olduğunuz hizmet gerçekten takdire şayan. fakat dikkat edin google aynı içeriği onlarca sayfanın kullanmasından dolayı ban koyabiliyor. bunun için farklı içerikler sunmaya özen gösterin. iyi çalışmalar.
Bu konuda kesin bilgi sahibi arkadaşlar varsa yada bu şekilde banlanmış olanlar yazarlarsa sevinirim.

Benim düşüncem sitelerine hepinder.com 'dan aldıkları kodları yerleştirerek download sayfasına sahip olanlar için bir tehlike olmadığı yönünde, içerik ortaklığını dünyada ilk kez hepindir.com yapmıyor :) Örnek olarak www.siberalem.com ile http://arkadasarama.msn.com.tr birbirlerinin içeriğini kullanıyor, yada 100lerce webmaster logo melodi için smsnetin içeriğini kullanıyor.

ejder

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
mesajımı yanlış anlamayın. templatemonster.com adresinin bu nedenle banlandığını yine bu forumda yazmışlardı. bende uyarmak istedim. iyi çalışmalar

C

cakircamehmet

Misafir
Hayır, yanlış anlamadım ben sadece gerçekten böyle bir ihtimalin varlığını tartışalım dedim ve kendi fikrimi söyledim. Benim fikrime göre yok çünki içerik ortaklığı yapılan birşey ve bir çok örneği var.

Yanlış hatırlamıyorsam forumda templatemonster.com 'un kapatılmasının altında başka sebepler olduğu tartışılmıştı.

C

c4®

Misafir
evet templatemonster o yüzden banlandı ; Galiba tr100.com 'unda domain değiştirme nedenide bu..
Bu konuda sana en iyi yardımcı olacak arkadaş: yoktur 'dur

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi