İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Alış Sitenizde Tanıtım Yazısı Paylaşın 5 TL Kazanın

ozgurerdempolat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Her türlü sitede (eg-zotik içerikle ve xxx içerikli siteler hariç) bizim yazacağımız makaleleri yayınladığınız da her makale başı 5 TL alacaksınız.

Peki Yazıları Kim Yazacak Ve İçerikleri Ne Olacak?
Yazılar bizim tarafımızdan yazılacaktır. Genellikle makaleler 300 Kelimeden oluşup makale içinde minimum bir maksimum üç dış link bulunacaktır. Ve bu linklerden en az biri "dofollow" olmak zorundadır. Yazılar sosyal medya reklamcılığı hakkında olacaktır.

Ödeme Şekli Nasıl Olacaktır?
Tercihen Paypal veya Havale/Eft yoluyla ödeme yapabiliriz. Size en uygun olanı söylediğiniz de o kanaldan size 5 tl gönderilecektir. Ve kesinlikle makale siteye girilmeden para ödenmeyecektir.(Bu yol ile insanlar kendi sitesi olmayan siteleri bile yutturmaya çalışıyorlar o yüzden siz yazıyı girdiğiniz de ben zaten parayı göndermezsem yazıyı kaldırabilirsiniz ki öyle bir şey olmayacak ;) ) Tanıtım yazısı girildikten sonra paranız size maksimum 1-2 saat içerisinde gönderilecektir.

Yazı Süresi
Yazılar siteden minimum 3 Ay silinmemesi gerekmektedir. Bu yüzden domain süresi 3 ayın altında olanlarla genellikle iş yapılmayacaktır.

Not
Bunların yanında sitelerin hiti veya pr si önemli değildir. Fakat siteler incelenecektir ve paravan veya ölü siteler kabul edilmeyecektir.
Ayrıca Lütfen Link Değişimi İçin Pm Atmayınız Sadece Para İle Tanıtım Yazısı Yazdırılacaktır.

İmzam daki Gmail adresinden veya skype : ozgurerdempolat adresinden bana ulaşabilirsiniz.
Gsm : Pm, mail veya skype'tan verilecektir.

ozgurerdempolat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Srctrl arkadaşıma dönüş sağlanmıştır. Ahmtklf siz bana pm olarak web sitenizi verirseniz size de dönüş sağlanacaktır.

Eflaki

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hocam alım devam ediyor mu? Elimde üç adet site var.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5