İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sitenizdeki bi konuya sürekli yorum yapılması

ibrahm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Yabancılar dofollow blog çalışması yapıyor. Adamlara içeriğin konusu, dili farketmiyor. Ve çalışma yaptıkları linkleri paylaşıyorlar. Benim sitede haftada bir sayfa seçiyorlar, o sayfaya en az ingilizce içerikli 250 yorum geliyor. Ve linkleri manuel ekliyorlar.

Benim tavsiyem bi süreliğine o sayfayı yorumlara kapatın. Bırakın ziyaret etsinler siteyi :D

zubar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
benim yazıya yorum var ama yorum otomatik ve kendi sitelerindeki konuya benim yazınınlinkini vermişler.benzer bloglar başlığı altında.merak ettiğim o link orda kalıcı mıdır?

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
benim blog dofollow mu?

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
kuralımıyım wp dofollow eklentisini?

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
valla ısrarla yazıyorlar acaba yayınlasammı yazıları

Metallica

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
depresan sakın yorumları onaylama yoksa 1 tane onaylarsan bot ile takip ediyorlar (sagdece isimleri aratıyor sistem) devamlı olarak yorum gelir.İstersen şunu yap,site adresleri varsa yorum alanında yada web sitesi bölümünde silerek yayınla bedava ziyaretçi gelir.Adamlar sağdece isim olarak kontrol ettigi için yorumu onaylamış zannediyor :)

Sinyor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Google'dan inurl:blog şeklinde aratıp link eklemeye çalışanlar olabilir.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
hımm bakayım bi o işe:peh:

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
harbiden ekleyenler program ile ekliyorlarmış, akısmeti kurunca sadece gerçek insanlar yotum yapabiliyorlar

me3met

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
@depresan yorumları yapanlar senin sitenle beraber binlercesine yorum yapıyorlar bunun için bir yazılım bile mevcut blogları googlenin blog arama sayfasından topluyorlardır. Kurtulmanın kesin yolu ise güvenlik kodu olayına girmen onu aşamazlar, adamlar programı açıyor konu başlığını yazıyı yazıyorlar start veriyorlar devam :) Hatta programın adı WP-Comments olması lazım isteyipte bulamayan varsa akşam verebilirim.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
e onlar yapıyorlarsa bizim neyimiz eksik? akşama alayım bende

aselim84

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
otomatik yorumlar bunlar, sanırım backlink almak için yapılıyor.

me3met

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
evet backlink için yapılıyor başka nedeni yok verdiğim program ile fazla kasmadan backlink alabilirsiniz içinde ki txtlerde binlerce mevcut tabi bazıları belki çoğu patlamıştır kendiniz bir liste oluşturarak güvenlik kodsuz siteleri txtlere yazarak yorum yapabilirsiniz. Programı kullanmak için pek vaktim olmadı daha doğrusu önemsemedim fazla birde siz deneyin. Her hangi bir virüs vs.. rastlamadım ben ama taratın önce kendi pcmden upload ettim.

http://hotfile.com/dl/85816507/0fed928/Syndk8_WP_AutoComment.rar.html

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5