İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

SİTENİZE AMERİKALI VE TÜRK ZİYARETÇİLERİ DAVET EDİN

M

mc_kudret

Misafir
Sizin sitenizden millet bize nasıl ulasıcak mesela iyinet top100 gibi bi liste olusturmus sizde liste gibi hicbirsey yok...
Ya da ben sizin misyonunuzu yanlıs anladım...
Birileri benim sitemi ziyaret edecekse eger sizin sitede link olmalı anlatabildim herhalde...
Sizdeki toplist nerede...

K

kaya_usa

Misafir
mc_kudret sanirim siz goremediniz :wink:

Usaturk.net sitesine girdiginiz sag en ustte USATURK SECME SITELER adli banner i izlemenizi tavsiye ederim.

K

kaya_usa

Misafir
Kaliteyi siteye gelen insanlar belirliyor. Siteye haber yorum ekleyen ve iletisimde bulunan insanlarin bir kac yazisini dahi okusaniz "kalite"yi fark edersiniz :wink: Yada forum vb -direk- post edilen yerlerde bir tek kotu soz gosteremezsiniz. Bu bir kalitedir.

Burada kastettigimiz kalite insanlarin sinifsal kalitesi degil, gostermis olduklari tavir ve iletisimin kalitesidir. Lutfen konuyu yanlis anlamayiniz.

K

kaya_usa

Misafir
Kalite sozcugu ile Saygin sozcugunu yer degistirdim.

Her insanin memnuniyeti onemlidir ;)

K

kaya_usa

Misafir
Bir de gozume takildi sormadan edemeyecegim bagislayin:

Burak adli bey kayit tarihiniz 1969 u gosteriyor :shock: Bu nasil mumkundur anlayamadim, rica etsem aciklarmiydiniz?

K

kaya_usa

Misafir
Secme Siteler listemiz istikrarli bir sekilde devam etmekte. Bir cok absürt ve exe'li site elendi uzgunum.

Listemizde sadece sitenizin adi degil ayni zamanda iri banner'i da yer aliyor. Boylece daha iyi ve kalici izlenim birakma sansina sahipsiniz.

Adaylari bekliyoruz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5