İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sitenize Giren Ziyaretçilerinize İçerik Ekletmek'mi İstiyorsunuz ?

Emintasarimcom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar kısa bir süre önce açmış olduğumuz Temayeri.Com isimli tema sitemizde Wordpress - Mybb - vBuleltin gibi hazır Cms sistemlere en uygun ve en şık gerek ücretli gerek ücretsiz olarak tema sunumuna başlamış bulunmaktayız ve sitemiz günden güne ilerlerken aklımızda bir soru işareti oluştu ve dedikki bir webmaster Wordpress kurarak nasıl bir site faliyete sokar o sitede ne paylaşır nasıl ilerlemek ister gibi bir soru işareti takıldı aklımıza nerdeyse googlede en iyi olmayı hedef tutmuş olan temaları sitemize ekledik bitti biticek gibi diğer sistemler yani Bogger - Html5 vs gibi ücretsiz temalara geçmeden sizlere soralım dedik bir Wordpress kullanıcısı en çok hangi temayı tercih eder ve nasıl bir tema ister konumuzun amacı şudur bize deyinki ben bir Wordpress kurmuş olsam atıyorum film sitesi kurarım ve film teması ararım bence en çok film teması eklenmeli vs gibi önerilerinizi sunmanızı ve bizi bilgilendirmenizi bu konuyu vBuleltin & Mybb şeklidne çevirip en çok istenen temaları sitemize sizler aracılığı ile ekelyip daha hızlı ve daha rahat bır şekilde istediğiniz temayı size sunmak için hedeflediğimiz bir proje benzeri birşeydir şimdiden herkeze teşekkürlerimi sonar kolaylıklar dilerim.​
JAv2aQ.png

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5