İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sitenize hangi siteden kaç kişi geldiğini öğrenin

KaRNeC

İyinet Üyesi
Reaction score
260
Google Analytics çok kapsamlı analiz yapmanıza olanak sağlar. Sitenize verilen bağlantılardan kaç kişinin geldiğini günlük, aylık ya da yılık gibi dilediğiniz zaman aralıklarına göre listeleyebilirsiniz.

Google Analytics hesabınıza giriş yaptıktan sonra sola bardan Edinme butonuna tıklayıp açılmasını sağlayalım. Ardından alt balıktan Tüm Trafik ve onun altından da Yönlendirmeler başlığına tıklayarak sitenize gelen yönlendirmelerin ne kadar olduğunu görün.

Aşağıda son 3 aylık süreçte siteye gelen yönlendirme hiti görmekteyiz.

adwords-yonlendiren-alan-adlari.png

adwords-yonlendiren-alan-adlari-google.png

btkc

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
Paylaşımınız için teşekkür ederim. Google analitiği kullanıyordum fakat bu özelliğini hiç farketmedim.

BarışBey

1
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
51
Peki sadece web siteleri için mi yoksa atıyorum sosyal medya sayfalarımız vesayre gibi platformlarda da yapabiliyor muyuz

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5