İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sitenize java sohbet

zeusmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
www.siberparti.com sitesini yaptım bide irc server açtım ama çok kullanıcım yok. İsteyeni benim serverimi kullanması kaydıyla kolardan faydalanadırabilirim kendi sitenize java sohbet bölümü oluşturabilirsiniz.
Ne kadar çok site olursa serverde o kadar çok kişi olur.

zeusmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1

önce iyi bi oku istersen mal mal konuşma

ben java kodu host ediyorum tüm ayarlarını yaptım sadece alt tarafı bir html koyarak sitelerinde java sohbet olacak dediğim bu. Yorum yapmadan önce bir adam gibi oku.

Bide yeni yetmelerle muhatap olmayı sevmem bi askere gittik fazla giremedik foruma yeni yetmeler saf saf konuşmaya başlamışlar. Sen gel seni bile yazarım php de ben

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
zeusmaster' Alıntı:

ben java kodu host ediyorum tüm ayarlarını yaptım sadece alt tarafı bir html koyarak sitelerinde java sohbet olacak dediğim bu. Yorum yapmadan önce bir adam gibi oku.

Bide yeni yetmelerle muhatap olmayı sevmem bi askere gittik fazla giremedik foruma yeni yetmeler saf saf konuşmaya başlamışlar. Sen gel seni bile yazarım php de ben
kızmakda haklısın.Yanlış cevap vermiş.Ama bu sana hakaret etme hakkınıda vermez sanırım.
Bende o yeni yetmeler grubundanım ve lafına alındım gerçekden de :) Sidik yarışı yapmak için uygun bir başlık, yer olmadığını düşünüyorum.

Aykan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
zeusmaster' Alıntı:

sen hala yazarım diyorsun. yeni yetme olayınada katılmıyorum..

madem o kadar biliyorsun "JIRC Kullanım Sözleşmesi"ni istersen bi oku o sana applet üzerinde oynama yetkisi veriyor mu?

bumu senin yazman? kurallara uymamak.
ayrıca sen mart 05 de üye olmussun foruma benim diger hesabım temmuz 04!
eminim ki sen irc 'de yokken ben varmışımdır. şuan olmadıgıma göre..
"MAL" ifadesinide hak edene kullanırsan daha sağlıklı olur gerçi ne kadar yapabilirsin bilmiyorum ama...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5