İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sitenize kaliteli yabancı bir siteden backlink

umit_agdeniz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
24
Arkadaşlar,biraz önce keşfettim
http://thepromoter.com da sitenizi kontrol ettikten sonra sitenize backlink veriyor.Üstelik nofollow felan da değil direk link veriyor.thepromoter.com'un alexa sıralamasına baktım oldukça iyi bir yeri var dünya geneli sıralaması 96.000 lerde.
Sizlerle paylaşmak istedim,kolay gelsin :)

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
wrz sitemin dmozda olduğunu söyledi, nasıl mutluyum anlatamam :D

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
az önce DIMOZ yazıyodu şimdi DMOZ yazıyor :D birileri çakmış köfteyi,
bademi satmayı düşünüyorum :D alacaksan iletileş :D

ozgurruh

0
İyinet Üyesi
Reaction score
32
baktım denedim ancak DMOZ kaydım yok bnm sitemin ancak var yazmakta ;) ve ayrıca sitemin goruntusude şimdiki goruntum değil daha önceki site goruntumu gostermekteler:) ama diger bilgiler dogru ;)

umit_agdeniz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
24
arkadaşlar dediğim gibi onları boşverin,bir forum sitesinin backlinklerine bakarken gördüm burayı dikkatimi çekti onun için paylaştım

bozalic

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Sadece "Calculate" demek yetiyor mu site adresini yazdıktan sonra? backlink i nerden alıyor?

umit_agdeniz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
24
Sadece "Calculate" demek yetiyor mu site adresini yazdıktan sonra? backlink i nerden alıyor?
evet yeterli,ilk önce son siteler diye anasayfadan veriyor sonra da arşive atıp arşivden veriyor.şuan bakarsan kahramanmaras.org'a verdiği backlinki altta sende görebilirsin.daha sonra arşivine taşıyacak bu linki oradan verecek

crakxy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Dolar işareti falan var paralı olması yapıyor mu acaba? Site ile ilgili bilgiler veriyor. Ziyaretçi sayısıı, pr.. vb. Dimoz kayıtlıymışız:) Yinede teşekkurler.

umit_agdeniz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
24
Dolar işareti falan var paralı olması yapıyor mu acaba? Site ile ilgili bilgiler veriyor. Ziyaretçi sayısıı, pr.. vb. Dimoz kayıtlıymışız:) Yinede teşekkurler.
o dolar işareti günlük tahmini kazancını söylüyor,arkadaşlar sonkez söylüyorum önemli olan verdiği backlink yani siteniz hakkında yanlış bilgide verebilir oraları boşverin siz sadece sitenize link verdirin.ilerki günlerde alexa'dan bakın backlinkini görürsünüz :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5