İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sitenize mp3 bölümü eklemek istemezmisiniz?

Z

zeynelkoc

Misafir
tamam haymac halleder merak etme sen

bu arada yeni projen hayırlı olsun şimdiden :)

S

sevdik

Misafir
slm

zeynelkoc muziklist.com sitesine de sitende link verirsen sevinirim unutmussun galiba SIKILDIM muziklist kullanicisiyla yazmayi :) nede olsa ikisi de benim bu arada tsk isbirligin icin yakinda muziklist e agirlik vercem simdilik sira sevdik te iyi calismalar

Z

zeynelkoc

Misafir
uyardığın için teşekkürler

linkini bugun ekliyorum..

emuzzik

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yav e-muzik.net sende mi :D ben e-muzzik.net in sahibiyim satmayı düşnüürsen [email protected]

ayrıca bizim sitedende mp3 yerine, şarkısözleri veya akorları sitenize koyabiliorsunuz bildireyim dedim.

Z

zeynelkoc

Misafir
günlük 50 ziyaretçi sınırlamasını aştığı için tursu.net linki de eklenmistir..

S

SempatiX

Misafir
Arkadaşım band olayının halledilmesi güzel. Ama şöyle birşey söylemek istiyorum, Böyle sitenizi açtırmak yerine bazı download siteleri gibi hani en popüler dosyalar , yeni eklenen dosyalar gibi bir bölüm hazırlayıp webmasterler için onların sitelerinde iframe oalrak açtırması vede yine sizin reklamınızıda koymaları daha güzel olmaz mıydı ?

Z

zeynelkoc

Misafir
tabi o şekilde de ekletebiliriz fakat bizim amacımız arşivimizi olduğu gibi kullanmak istiyene vermek

görüşleriniz doğrultusunda çalışma yapacağız..

S

SempatiX

Misafir
Anlıyorum güzel çalışma tebrik ederim. Yakında mp3 e mp3 siteleri için bir proje gerçekleştireceğim o zaman faydalı olacaktır. İyi çalışmalar.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi