İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sitenize Yazar Mı İstiyorsunuz?

mrtkrk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sitenize makale yazarak,sitenizin yazarlığını yapabilirim.Makalelerinizi en geç 1 günde teslim eder ve ardından hemen yayınlamaya başlayabilirsiniz.

Yazarlık yapacağım kişiye günde 1 tane özgün makale yazabilirim.Bazı istisna durumlarda 2 de olabilir.

Her alanda elimden geldiği kadar,özgün makale yazarım

Yazarlığımı kabul edecek kişiye,özel numune bir tane makale yollayacağım.Eğer makalemi beğenirseniz,zaten beraber çalışırız.

Her gün çalışma saatlerim farklı olabilir.Ama makalenizi bitirdikten sonra,elinize geçeceğinden şüpheniz olmasın.

Makale ücretleri,kelime sayılarına göre değişir

100 kelime-1 YTL
200 kelime-2 YTL
800 kelime-8 YTL

Sonuçta makalenize emek vererek yazacağım için bu fiyatlar uygun görüldü.Makalenize özel olarak resim yada video da eklenebilir.Mizahlı şekilde de yazılır.İmla kurallarına ve noktalama işaretlerine özenle önem verilir

Anlaşmaya varılırsa,fiyatları daha cazip hale getirebilirim.Uzun ya da kısa makaleler de yazıyorum.

Makale Ücretlerini Ödeme Yolu

1-Paypal
2-Garanti Bankası

gkhn-szgn

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Merhaba kadın sitesi ile ilgili makale yazarları aranıyor. İş süreklidir.

Aramızda ki güven ve iş disiplini sürecini aştıktan sonra fiyatlarımız da yükselme olacaktır.

150 Kelimesi 1 TL'dir. Bu süreç içinde 20 TL altında ödeme yapılmamaktadır.

Yemek tarifi, makyaj, sağlık, diyet, moda vs konularda yazdırılacaktır.

Teşekkürler.

bmwfb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yeni açacağım siteme makale yazdırmak istiyorum

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5