İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sitenizi 2500+ siteye eklensin

ibrahm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Arkadaşlar sitemi eklerken yaklaşık 50 tanesini inceledim. İncelediğim sitelerden %40 bağlantı vermiş. Ki bu gerçekten iyi bi oran.

http://www.imtalk.org/cmps_index.php?pageid=IMT-Website-Submitter

Sitenizi eklerken arama motorlarında hedeflediğiniz kelimeyi seçebiliyorsunuz. Ayrıca sitenizin kaç siteye ekleneceğini belirtebiliyorsunuz. 50, 100, 250, 1000 gibi. Ancak sitenizi ekledikten sonra sitenize bir kaç makale eklemenizi, önceki yazılarınıza yorumlar yazmanızı, Ziyaretçi sayınızı artırmanızı vb. kısaca önümüzdeki bir kaç gün sitenizi daha güncel tutmanızı tavsiye ederim. Yeni sitelerde denemeyin, faydasından çok zararı olacaktır.

Not: Benimde Türkçe site tanıtımları yayınladığım bir sitem var. www.ibrahimay.com.tr

Bolu Beyi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
gayet güzel çalışıyor çok teşekkürler...

ibrahm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Bişey değil arkadaşlar. Yalnuz şunu da belirteyim ben sadece 500 siteye eklenmesini istedim sitemin. 2500+ seçeneğini seçmek zararlı olabilir. Yine de siz bilirsiniz.

Bolu Beyi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
500 bile çok aslında,birden eklemek zararlı olabiliyor. mesela ben ilk olarak 50 tane ekledim

7the24

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bence rahat olun çünkü daha ilk hamle %5 gibi hata veriyor . %20 gibi sayfa zaten yok . Sonrasında gösterilen referanslara bakarsanız sizin sitenizin son sorgulananlarda olmadığını göreceksiniz ... Yada bana böyle denk geldi .
Paylaşım için teşekkürler .

Sinyor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Ben 2500 olarak iki siteye denedim. Bir süre sonra olumlu yada olumsuz oldu diye bilgilendiririm :)

Ander

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
100 Siteye ekliyorum bakalım ne faydasını yada zararını göreceğiz...

Ander

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sitem çıldırmış durumda "Şuan 7 Kişi Online" oldu "Şuan 200 Küsür Kişi Online" :) İyi mi kötü mü karar veremedim :)

bozalic

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
iki siteye tüm hepsini kastırdım standartlara uygun siteler ama içerik az sonuçları bildirmeye çalışırım...

leventt

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
3
teşekkürler deneyelim hemen...

ozgurruh

0
İyinet Üyesi
Reaction score
32
teşekkürler denedimm ancakk cok faydasini gormedim gelen giden pek olmadi online ziyaretci sayisi 7 oldu. Bende yaramadi galiba yarayanlar var.. Gene de cok teşekkürler kardeş:hmmm:

ibrahm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Önemli değil kardeş. Burada amacımız sitelerimizin İndexsiz Url Sayısını artırmak ve backlink. Ziyaretçi nasıl olsa gelir :D

Srfcn

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Çok teşekkür ederim dostum

Sitem çıldırmış durumda "Şuan 7 Kişi Online" oldu "Şuan 200 Küsür Kişi Online" :) İyi mi kötü mü karar veremedim :)
Hocam bu dediğiniz ilgimi çekti de ben nasıl öğrenebilirim sitemde kaç kişi var olduğunu ?

populerdeli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
olumlu olur arkadaşlar illaki bu tarz siteler backlink için para ödemektense bu tarz sitelerin sağlamlarına sitenizi uygun bir şekilde yani flim sitesini en çok çıkan aranan kelmelerde bu tarz sitelere ekleyerek etkisini çok bariz farkedebilirsiniz..

yapmanız gerekn arkadaşında dediği gibi sitenizi aktif tutmak facebook yada başka şeylerden oreganik hitinizi arttırmak sizin yararınıza olur bence

teşekkürler paylaşım için güzel paylaşım bu tarz site varsa bildiğiniz eklerseniz ayırım yaparak bir araya toplayabilirirz bunları

umit_agdeniz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
24
Dikkat edin,
Google bir anda bu kadar backlinki yutabilecek kadar dandik bir mekanizma değil.Zamanında bir anda aşırı backlink alıp sanbox'a düşen arkadaşlar olmuştu.
Kendinizi Google'ın yerine koyun.Amacınız;kullanıcılarınıza en uygun sonuçları döndürmek olsun.Siz bir anda yüzlerce,binlerce backlink alan sitelere "en uygun" sonuçları döndürebilme amacı ile örümceklerinizi gönderir miydiniz?Eminim göndermezdiniz.
Faydasını bırakın zararı (örneğin;sandbox) olmamışsa ona şükredin

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5