İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sitenizi Dmoza Kayıt Ettirin [Videolu Eğitim]

doko

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Dmoz (Directory Mozilla) olarak da bilinen Open Directory Project (ODP) ya da Türkçesiyle Açık Dizin Projesi, internet alemindeki web sitelerinin konularına göre ve gönüllü editörlerce incelenerek yayınlandığı bir web veritabanıdır.Bu veri tabanınıza sitenizi kaydetmek,sitenizin popülerliğini arttırdığı gibi google’da daha üst sıralara çıkmanızada olanak sağlayacaktır.Dmoz’un google gibi sadık kullanıcılarınıda unutmamak gerek bu durum da sitenizin trafik artışında önemli bir etken olacaktır.Sitenizi dmoza kayıt işleminiz onaylanırsa kendi alanınızdaki sitelerin önüne geçebilirsiniz.Dmoz bu alandaki en büyük site olmasına rağmen Türk’ünden yabancınısa , parasızından paralısına, internet aleminde sayısız dizin bulunmakta.Sitenizi olabildiğiniz kadar dizine kayıt etmeniz Seo (Search Engine Optimization ) Açısındanda önem arz etmekte.

Hd Kalitesinde Videolu Anlatıma Gitmek İçin TIKLAYIN...

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
bloguna yazdım buraya da yazıyorum
önemli olan süreçte bu gönderme işleminden sonra başlıyor zaten
emek vermişsin teşekkür ederim

dusesmoda

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
Açıkçası ekleyeli 1 yıla yakın oldu ama dmoz arama sonuçlarında çıkmıyo sitem fakat dmoza kayıtlıyım nasıl olacak anlamadım.

The GoDFather

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Dmoz bazen sorun ayaşabiliyor... Mesela dmoz kaydı sorgulamada siteniz yok gözükebiliyor fakat normalde ekli...

X

Xman

Misafir
Yemek tarifleri sitesi olan adamı, yemek tarifleri kategorisine editör yaparsan 5 senedir hiç bir siteyi onaylamaz adam, siz burada istediğiniz kadar tarif edin....

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Yemek tarifleri sitesi olan adamı, yemek tarifleri kategorisine editör yaparsan 5 senedir hiç bir siteyi onaylamaz adam, siz burada istediğiniz kadar tarif edin....

Onun sitesi hangisi? Onaylı yemek sitemin silinmesinin nedenini açıklıyor sanırım.

X

Xman

Misafir
Forumdan bazı arkadaşlar biliyor kim olduğunu ve sitesini ama ben öğrenemedim maalesef, ama iyi bildiğim şey ısrarla kategoriye site eklememesi ve bazende çok dandik 5 para etmez copy paste sitelere onay vermesi( neden acaba?). Kayıtlı siteleri sildiğinide şimdi senden duydum :(

15 gün önce report ettim kendisini Dmoz yönetimine ama balık baştan kokar derler ya yönetim daha raporumu okumamış bile, böyle yönetime böyle editör kısaca....

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Forumdan bazı arkadaşlar biliyor kim olduğunu ve sitesini ama ben öğrenemedim maalesef, ama iyi bildiğim şey ısrarla kategoriye site eklememesi ve bazende çok dandik 5 para etmez copy paste sitelere onay vermesi( neden acaba?). Kayıtlı siteleri sildiğinide şimdi senden duydum :(

15 gün önce report ettim kendisini Dmoz yönetimine ama balık baştan kokar derler ya yönetim daha raporumu okumamış bile, böyle yönetime böyle editör kısaca....

Haklısın. Ben de rapor edeceğim kendisini. Belki bir işe yarar.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5