İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sitenizi Hızla Yükseltecek Çalışmaları Bir Araya Topladık

sinnerxx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Ben SEO konusunda üst düzey bir bilgiye sahip değilim. Kendimi SEO' cu olarakta nitelendiremem.

Ancak bazı şeylerin siteye iyi geldiğini bilirim. Ve onları bir araya toplayarak sizlere bir SEO Paketçiği hazırlamaya çalıştım.

Madde 1 : Site Tanıtımı

Siteniz 100 adet Türkçe Forum Sitesinde tanıtılacaktır... Tanıtım yazısı tarafımdan oluşturulacak ve 25 Sitede bir yazı değiştirilecektir.

Madde 2 : Tanıtım Yazısı

Daha önce bir liste oluşturmuştum Tanıtım Yazısı ile ilgili. Şimdi o listeyi kullanma zamanı. Sitenizin Tanıtımı için Tanıtım Yazıları eklettirilecektir.

10 siteye Tanıtım Yazısı eklenecektir. Yazılar 5 gün sitede kalacaktır.
Sitelerin Alexa değerleri 900 K altı olacaktır.

Tanıtım yazılarının tamamında sitenizin farklı alt sayfalarına link verilecektir. 3 adet link olacaktır. 1 adedi ana sayfa 2 adeti alt sayfalara gidecektir.

Madde 3 : Özgün Makale

Sitenizin içeriğine uygun olarak 25 Adet 100 - 150 Kelimelik makaleler hazırlanacaktır ve sitenize eklenmesi için tarafınıza teslim edilecektir.

Yazılar SEO uyumlu olacaktır ve ANAHTAR KELİME yoğunluğu sağlanacaktır.

Madde 4 : Yorum Yazımı

Siteniz Yorum özelliğine açıksa veya Forum sitesi ise 20 kelimeden az olmamak kaydıyla 100 adet Özgün Yorum eklenilecektir.

Şartlar :

• A*ult ve W*rez siteler için çalışma yapmıyorum.
  • Size kesinlikle patlama yapacaksınız gibi bir söz vermiyorum. Zaten çalışma kısa sürede değil, uzun sürede kendisini gösterecek bir çalışmadır.
  • Teslim süresi 15 Gündür. Tanıtım makalelerinin Ana Sayfada 5 günü doldurduğu takip edilecektir.
  • 15 günün sonunda Silinen Tanıtım Yazılarından ve Forum Tanıtımlarından sorumlu değilim. Yapılan Tanıtım Yazısı anlaşmaları Siteler Açık Kalana kadardır. Takibi size aittir sonrasında.
  • İşlemler sonucunda size detaylı bir rapor gönderilecektir.
  • Ödemeler İŞ Başında PEŞİN olarak alınmaktadır.
  • Makalelerin, Tanıtım Yazılarının, Yorumların özgün olacağına garanti veririm.

ÜCRET : 100 TL

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5