İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sitenizi iyi yerlere getirmek istermisiniz?

TheKorsans

0
Yasakli Uye
Reaction score
4
Merhaba arkadaşlar.Ben TheKorsans şimdi size ilk gelen 3 kişiye ücretsiz olarak yapıcağım seo çalışmasını anlatıcam.. İlk olarak belirtmek isterim ki ilk 3 kişiye ücretsiz yapmamın nedeni referans edinmektir.

Fiyatlarda gayet uygun , uygun derken gereginden çok düşük. Neden derseniz piyasada baştan sağma yapılan hizmetlere karşılık ucuz ve kaliteli hizmet sunmak .

Benim sitenizde yapıcağım şeyler seo ve bir kaç googlede yükselme teorisi .

Benim yaptığım iş aniden yükselecek değil biraz vakit gerek ama beklediğinizde çok iyi sonuçlar alabilirsiniz , ve benim yaptığım iş garantisi sonsuza kadardır , ufak bir kusur bile görürseniz o kusuru kapatmak için herşey yapabilirim .

Parasıda hiç önemli değil , ben burda para kazanmaya değil sağa sola yararlı olmak için bu konuyu açıyorum .

şimdi fiyatları detaylı olarak vermem gerekirse

• Vbulletin siteye vbseo hizmeti = 2 Türk Lirası
  • Mybb siteye seo 2 Türk Lirası
  • Wordpress siteye seo 1 Türk Lirası
  • Vbulletin için vbseo keyword döşemesi ve bir kaç tiyo arama motorlarına kayıt 5 Türk Lirası
  • Mybb için seo + keyword döşemesi bir kaç tiyo = 5 Türk Lirası
  • WordPress için seo keyword ve tiyo = 4 Türk Lirası

Gerçek fiyatlar ise cep yakan tipten ...
Seo hizmeti ne kadar pek bilmem ama bir keyword döşemek 20-30 Türk Lirası.

Piyasa değerinin yarısından bile az fiyat ...

Şimdi ulaşım adresi veriyim ...

Msn : [email protected]
Yada
ÖM aracılıgı ile :) ...

Ücretsiz yaptığım kişiler ;
  1. beto07
  2. kaptan_75
  3. cmetin_88

Ücretsiz dolmustur

Genellikle çalışma saatilerim : Sabah 10:00 - 12:00 buna ek olarak akşamları belki saat 20:00 ile 22:00 arası...

KIVANCEFE

0
Yasakli Uye
Reaction score
39
Wordpress siteye seo 1 Türk Lirası

konuyu biraz açarsanız beni bilgilendirirseniz sevinirim daha önce forumda bu tür konuda bir alışverişim oldu fakat site tamamen alt üst oldu tamamen görünmedi ve şu an yine o sorunu yaşamaktayım bilgilendirirseniz sevinirim

TheKorsans

0
Yasakli Uye
Reaction score
4
Wordpress siteye seo 1 Türk Lirası

konuyu biraz açarsanız beni bilgilendirirseniz sevinirim daha önce forumda bu tür konuda bir alışverişim oldu fakat site tamamen alt üst oldu tamamen görünmedi ve şu an yine o sorunu yaşamaktayım bilgilendirirseniz sevinirim

Wordpress'te seo ilgili yapılıcak pek birşey yok. normal derecede bir seo yapmak 30 dakika bilemedim 1 saat :) Kaliteli bir seo 2-3 saat 3 saatlik çalışma 1 tl ye edermi ?. Benim için para hiç önemli değil , para nedir ki . Bu dünyada paradan başka çok şey var :)
Tabiki güvenemeyebilirsin kim bu kadar ucuza yapar ki ?

retrospektif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
48
Merhaba arkadaşlar.Ben TheKorsans şimdi size ilk gelen 3 kişiye ücretsiz olarak yapıcağım seo çalışmasını anlatıcam.. İlk olarak belirtmek isterim ki ilk 3 kişiye ücretsiz yapmamın nedeni referans edinmektir.

Benim yaptığım iş aniden yükselecek değil biraz vakit gerek ama beklediğinizde çok iyi sonuçlar alabilirsiniz , ve benim yaptığım iş garantisi sonsuza kadardır , ufak bir kusur bile görürseniz o kusuru kapatmak için herşey yapabilirim .

Bir referans veremiyorsan nasıl sonsuza kadar garanti verebiliyorsun, merak ettim.

beto07

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
WordPress için seo keyword ve tüyo için pm alabilir miyim?

KIVANCEFE

0
Yasakli Uye
Reaction score
39
Wordpress'te seo ilgili yapılıcak pek birşey yok. normal derecede bir seo yapmak 30 dakika bilemedim 1 saat :) Kaliteli bir seo 2-3 saat 3 saatlik çalışma 1 tl ye edermi ?. Benim için para hiç önemli değil , para nedir ki . Bu dünyada paradan başka çok şey var :)
Tabiki güvenemeyebilirsin kim bu kadar ucuza yapar ki ?

sanırım kendimi ifade edemedim benim demek istediğim seo dan kastınız nedir ? Yaptığınız işlemler nedir ? onu öğrenmek istiyorum kolay gelsin.

TheKorsans

0
Yasakli Uye
Reaction score
4
@retrospektif
İş hallolduktan sonra problem çıkarsa düzeltmek görevimdir. Bunu herkezin yapması gerekir. Referansım yok sadece kendi sitelerime seo yapıyorum ilk defa paylaşım...

@beto07

Tabiki hemen

@KıvancEfe

Seo dan kastım düzenli hit , googlenin sevdigi davranışlar link kısaltma türünden :) Nasıl açıklayacağımı bilemedim.

Güvenmeyen varsa yaptırasın işini :)

TheKorsans

0
Yasakli Uye
Reaction score
4
Smf'ye garanti veremem tam olarak olucağından .
Anca link kısaltma gibi standart özellikler boy gösterir. vBulletin gibi randıman vermez.

kaptan_75

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Smf de seoya ihtiyacım var acil. Nasıl yapabiliriz ki. Google bu smf forumu hiç sevmiyo. :)

TheKorsans

0
Yasakli Uye
Reaction score
4
Pek tercih edilen bir forum türü değildir :) ama kolaylıgı açısından sevilir.

Sana anca bir kaç öneri verebilirim .
Ama eğer msn eklersen sana bir seo ayarlayabilirim.
Birde default temayı değişiklik yapmadan kullanırsan google indexlerin diğer temayla artar

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5