İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sitenizi Tanıtın Anında Backlink Alın ( Ücretsiz )

GoKay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
eklesiteni_com.png

Merhaba Arkadaşlar eminim yeni bir site açtınız yada varolan sitenizi kaliteli bir Site Tanıtım sitesinde tanıtıp backlink almak istiyorsunuz. Bizde sizler için bu ihtiyacınızı gidermeniz için çok kaliteli bir site tasarlayalım dedik. Tamamen ücretsiz olan sitemiz'de çok değer verdiğiniz sitelerinizi tanıtabilirsiniz..

Sitemizde Dikkat edilmesi gereken hususlara gelecek olursak ;

Özgün olmayan vede etiket gibi içeriklerle sitesini tanıtan site sahiplerinin sitelerini onaylamıyoruz. Kaliteli bir ortam için buna özen gösteriyoruz. Ayrıca konu başlığına direk sitesinin adını yazan yani siteadı com gibi başlıklı tanıtımlarıda onaylamıyoruz.. Hepsi bu kadar.

Sitemizin adı : https://eklesiteni.com/ Herkesi Değerli Sitelerini tanıtması için bekliyoruz.. Saygılar

marmarisbox

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Sitenizi inceledim. Gelişmeye açık sağlam yapısı var. Bu nedenle yöneticiliğini yaptığım Marmaris Emlak Bulteni Marmarisbox sitesini kayıt ettim. Umarım onaylanır. Başarılarınızın devamını dilerim.
Kayıt edilen site : http://www.marmarisbox.com

tolqaa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Dizi fragman sitesi. Sizler için en yüksek kalite de hazırlanan fragmanlara, sadece bir kaç dakikanızı ayırarak buyrun bir de siz göz atın ve fikirlerinizi bize iletin .

göktürk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Hocam esyacilar ismi ile kayıt olup sitemi ekledim, onaylarsanız sevinirim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5