İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sitenizin Hit İşlemlerini Yapıyoruz. Alexa - Google Sıralama ARTIŞ GAR

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Sense

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sosyal paylaşım sitelerinden kasıt heralde facebook,twitter gibi portalladır.Benim sorum kaynak olarak nedir.Yani facebookta linke tıklatma falan mı yapıyosunuz onu öğrenmek istiyorum?

sader

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Reaction score
1
1 k lık bir deneme yapabilir miyiz? 300 500 de olur zira deneme yapmak istiyorum. eğer bir deneme yapacağım olursa sürekli müşterin olurum

redirk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sosyal paylaşım sitelerinden kasıt heralde facebook,twitter gibi portalladır.Benim sorum kaynak olarak nedir.Yani facebookta linke tıklatma falan mı yapıyosunuz onu öğrenmek istiyorum?
Aynen sizin dediğiniz gibi oluyor .
1 k lık bir deneme yapabilir miyiz? 300 500 de olur zira deneme yapmak istiyorum. eğer bir deneme yapacağım olursa sürekli müşterin olurum
hocam pm gönderin site adresinizi ve anahtar kelimenizi.

KIVANCEFE

0
Yasakli Uye
Reaction score
39
bu gelen hitler gerçek ziyaretcimi ? Siteye google açısından ne gibi yarar ve ne gibi zararları vardır acaba ? Birde nasıl googlede olan bir kelime üzerinden hit sağlıyorsunuz ? Yani bir kelimenin popüler olmadığını düşünelim o arama atıyorum günlük 15 20 kişi ise bunun üstünden nasıl 1 k hit çekiliyor ?

bornvip

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben bu işi yapsam sırf reklam geliri için yaparım. Siteme reklam eklerim. Gösterim başına kazanç sağlarım. Çalıştığım reklam şirketi yapay linki onaylamıyor. O şirketten ban yersem zararımı ödeyecek misin? Veyahut bunun garantisini verebilir misin?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5