İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

sitenizin kaç para ettiğini buradan öğrenebilirsiniz

acemi_11

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Kendi sitenizin veya internette gezerken gördüğünüz, sürekli kullandığınız herhangi bir web sitesinin gerçek değerini hiç merak ettiniz mi?

Ücretsiz bir servis olan ValueMyWeb, bir web sitesinin veya blog sayfasının değerini hesaplayıp sonucu e-postanıza gönderebiliyor.

Aynı işleve sahip birçok web aracı bulunsa da, ValueMyWeb, arama motoru optimizasyonu, sayfa derecesi(Page Rank), sosyal medya ve diğer web sitesi bilgilerini de göz önünde bulundurduğu için gerçeğe daha uygun sonuçlar ortaya çıkarıyor.

Web sitelerinin gerçek değerini kesin olarak belirlemese de, örneğin kendi sitenizi satmak istediğinizde aklınızda bir fikir olması açısından ValueMyWeb servisine başvurabilirsiniz.
işte adresi http://www.valuemyweb.com/

webkare

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
Henüz yeni açtıgım 1kaç gunluk siteye binlerce dolar fiyat biçiyo :)

murdock

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Umarım o email adreslerini spamcılara satmıyodur :p
muhtemelen öyle. 400 tekili olan bir siteye 10bin dolar diyor.yeni açılan 1 haftalık siteyede bin dolar der herhalde.diyoda alıcıda bulsun görüyüm.bütün sitelerimi bu siteye göre satsam 500bin dolarlık varlığa sahibim.zenginmişim babama söyleyeyimde banka borçlarını kredi borçlarını kredi kartı borçlarını artık dert etmesin.

webkare

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
Neye göre veriyo bu değeri anlamadım. Bir domain var elimde boşta. İnfolu bile deil. İçi boş tek sayda bi index atmışım duruyo . Hit desen nanay. Ama değerine baktığımda bin küsür $ fiayt veriyor.

murdock

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
<?

if ($index > 10) {
$a = 2;
}else{
$a = 1;
}

$price = rand(1000,2000);

$money = $price x $a;

echo "Congratulations! Your Website is Worth $$money.;
?>

böyle Sir :)

webkare

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
Vay be sabah baktım bilmem kaç $ dedi şimdi baktım değerim düşmüş ilginç :( :D

acemi_11

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
zaten %100 güvenilir bi sistem değil ama ben yınede paylaştım

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi