İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sitesine Ortak Arayanlar ...

webmaster_buca

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Arkadaşlar Elinde Sitesi Olanlar Ve Kazanç Ortağı Arayan Varsa Ben Olabilirim.
Şu an postçuluk yapıyorum.Başka Kişilerin Sitesine Atmaksan Kendi Siteme Atıp Para Kazanmak İstiyorum.
Daha Detaylı Konuşmak İçin LÜTFEN MSN Adresimi Ekleyiniz : [email protected]

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Arkadaşım bana niye baştan kopya yazı yazdığını söylemedin. Msnde sana yazdıklarımı okursun. Yazarlığını ve kopya yazını sildim. Bana baştan söyleseydin özgün değil ordan burdan kopyalıyorum diye bende kabul etmezdim. O kadar kopyalamayı bizde biliyoruz.

Kusura bakma günde 2-3 siteden 3-5 yazı kopyalaman için sana bu ücretleri veremem.

Günde 1 özgün yazı yazsan yazı başı bonkörlük yapıp 1 tl versem 7 günde 7 tl yapar zatenki ben 10 tl teklif ettim sana ancak kopya olsa zaten 2-3 tlye yüzlerce post attırırdım böyle bir düşüncem yok. Ordan burdan kopyalanacak yazılara saçacak param yok. Öyle olsa yüzlerce katını daha düşük bi ücrete hallederim zaten.

webmaster_buca

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Arkadaşım bana niye baştan kopya yazı yazdığını söylemedin. Msnde sana yazdıklarımı okursun. Yazarlığını ve kopya yazını sildim. Bana baştan söyleseydin özgün değil ordan burdan kopyalıyorum diye bende kabul etmezdim. O kadar kopyalamayı bizde biliyoruz.

Kusura bakma günde 2-3 siteden 3-5 yazı kopyalaman için sana bu ücretleri veremem.

Günde 1 özgün yazı yazsan yazı başı bonkörlük yapıp 1 tl versem 7 günde 7 tl yapar zatenki ben 10 tl teklif ettim sana ancak kopya olsa zaten 2-3 tlye yüzlerce post attırırdım böyle bir düşüncem yok. Ordan burdan kopyalanacak yazılara saçacak param yok. Öyle olsa yüzlerce katını daha düşük bi ücrete hallederim zaten.

Benim İşim Postçuluk kardeş ben ne yapayım :/

GreeNEyeS

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
27
İsim:
Soyisim:
Nerelisin:
Nerde ikametgah Ediyorsun:

Bunları Özelden Cevaplarsan, kafamada yatarsan, sana güzel bir ortaklık teklif edebilirim.
Teklif etmesemde, neden teklif etmedin sorusunuda sormayacaksan, bunları özel mesaj ile gönder.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5