İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

SiteTalk % 100 Kazanma

beyzadez

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

En Çok Kazandıran Network Sistemi SiteTalk %100 Başarı Sırrı Vardır.Bende Daha Yeni Uye Oldum Adamların Sıstemı Gerçekten Çok Guzel.

SiteTalk Şoyledır Uye Yaptıgın Kışılerden Para Alıyorsun Bedava Uyelıkse Poınt Alıyorsun %100 Kazanma Gerçekten Ilerıkı Meslegım Bu Olabılır Benım . Benim Sponsorlugumle Uye Olursanız Sistemle İlgi Size Daha Ayrıntılı Bilgi Verme İmkanım Olacaktır.

Bu Sistemi Bi Kere Deneyin Ve Sonuca Bakın Ucretsız Uyelık , Bronz Ve Gold Uyelık Vardır Bu Sıstemden Daha Fazla Bilgi Edinmek İsterseniz

Not: Sponsor Adlı Yer beyzades Olacak Sponsorunuz Olmam İçin​

OnuR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
52
İyi çok güzel bilgi vermişsiniz teşekkür ediyoruz.

Neden yanlış yönlendiriyorsunuz toplumu?

Kimin mesleği olabilir bu iş hocam, bana 600-700 TL kazandırabilecek misin aylık olarak ben işi girmeyip seninle beraber bu mesleği yapmak istiyorum?

beyzadez

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İyi çok güzel bilgi vermişsiniz teşekkür ediyoruz.

Neden yanlış yönlendiriyorsunuz toplumu?

Kimin mesleği olabilir bu iş hocam, bana 600-700 TL kazandırabilecek misin aylık olarak ben işi girmeyip seninle beraber bu mesleği yapmak istiyorum?

Kesıınlııkle Yanlıışş Bıır ŞŞey Demıyorum Sistem Yeni Oldugu Içın Uye Yapmanıız Çok OLacak

Pazartesi, Carsamba ve Cuma
gunleri saat: 22.15 ' De Sesli Olarak Anlatım Olacak Ben Size Daha Detaylı Anlatımlarını Gosterımı Olacak Ve Sunum Bıttıkten Sonra Her Turlu Takıldıgınız Soruları Soracaksınız.

Sunumu Izledııkten Sonra Avantajıı Goreceksıınıız

Hugo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
Siteye girdim bir baktım ingilizce, ne olduğunu hiç anlamadım. Lakin bir görüşüm oldu; kötüleme yapacağım... Diyebilirsinizki madem anlamadın nasıl kötüleme yapabiliyorsun. Tamamen tecrübelerime dayanarak.

Peki bu tecrübeler nelerdir ?
- Sistemi anlatım tarzı bu zamana kadar hep duyduğumuz kelimelerden ibaret.
- Verilen link direk kayıt sayfasına.
- Tanıtımda REF üzerinden üye olma talebi, isteği , arzusu...

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9

beyzadez

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

bak kardeşım ben yanlış solemıyorum

http://www.hotconference.com/conference,62308473

gunleri saat: 22.15 (Tuirkiye) arasıı canlıı sunum yapııyorlar

sıtelerı şudur http://www.sitetalk.com/

ben kımseyı kandıracak degılım benım bıldıklerımı sızınle paylaşıyorum

OnuR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
52
bak kardeşşıım ben yanlıışş solemııyorum

http://www.hotconference.com/conference,62308473

gunleri saat: 22.15 (Tuirkiye) arasıı canlıı sunum yapııyorlar

sııtelerıı şudur http://www.sitetalk.com/

ben kıımseyıı kandııracak degıılıım benıım bıldııklerıımıı sıızıınle paylaşşııyorum

Kimse kandırıyorsunuz demedi bize bu işten maaş kazanabiliriz diyorsanız eğer kazanıp o maaşı bize kanıtını gösterin inanalım.

Ayrıca biraz daha dikkatli olsak Türkçe konusunda ı harflerini epeyi kullanıyosunuz.

beyzadez

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kimse kandırıyorsunuz demedi bize bu işten maaş kazanabiliriz diyorsanız eğer kazanıp o maaşı bize kanıtını gösterin inanalım.

Ayrıca biraz daha dikkatli olsak Türkçe konusunda ı harflerini epeyi kullanıyosunuz.

tamam abıcım Benden Daha Iyı Bıılen Arkdaşları Foruma Yonendirecegim Bugun içinde detaylıı olarak solerler ben daha para almadım foruma yonlendirecegim kişiler para aldim diyor onlarin aldigina dair resminide aliriz.

OnuR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
52
İşte ozaman bütün sorun çözülür dostum.

İddaa'da bulunuyorsak bir kanıt koyalım sonra ciddi ciddi gerekirse biz de tanıtalım burada.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi