İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

siteye reklam koydum ama hala askida

beratxt

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
3
merhabalar.siteye yeni adsense reklami almistim.2 gun once reklam koydum ancak daha hala askida gorunuyor.normal mi bu kadar surmesi tesekkurler.

bandirma

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
merhabalar.siteye yeni adsense reklami almistim.2 gun once reklam koydum ancak daha hala askida gorunuyor.normal mi bu kadar surmesi tesekkurler.

Google der ki :

"Soru : Başvurumun incelenmesi ne kadar sürer?
Cevap : AdSense başvurunuzu gönderdikten ve e-posta adresinizi doğruladıktan sonra, uzmanlarımızın incelemeyi tamamlaması genellikle 2-3 gün sürmektedir. Bununla birlikte, aldığımız başvuruların hacmine bağlı olarak, bu süreç bir hafta veya daha uzun da sürebilir.

Başvurunuzu inceledikten hemen sonra, size başvuru durumunuzla ilgili ayrıntıların yer aldığı bir e-posta göndeririz."

beratxt

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
3
Google der ki :

"Soru : Başvurumun incelenmesi ne kadar sürer?
Cevap : AdSense başvurunuzu gönderdikten ve e-posta adresinizi doğruladıktan sonra, uzmanlarımızın incelemeyi tamamlaması genellikle 2-3 gün sürmektedir. Bununla birlikte, aldığımız başvuruların hacmine bağlı olarak, bu süreç bir hafta veya daha uzun da sürebilir.

Başvurunuzu inceledikten hemen sonra, size başvuru durumunuzla ilgili ayrıntıların yer aldığı bir e-posta göndeririz."

Google hesap verdi zaten.reklami koydum reklam gorunmuyor suan onu kstediyorum hocam.

bandirma

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Google hesap verdi zaten.reklami koydum reklam gorunmuyor suan onu kstediyorum hocam.

Reklam kodlarını sayfalarınızın HTML kodlarında <body> </body> etiketinin arasına yerleştirdiğinizden emin olun. Kodları olduğu gibi kopyalayıp yapıştırın. Aralarında satır boşluğu olmamasına veya tüm kodun tek bir satıra yapıştırılmamasına dikkat edin.

Ayrıca tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirmemiş olabilirsiniz. JavaScript etkin değilse reklamları göremezsiniz.

Sitenizde reklamların gösterilmesi 48 saat kadar sürebilir.

adsensealınır

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
4 günde kabul ederiz veya reddederiz diyolar ama 15 gün oldu hala askıda 2. onayı bekliyoruz

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5