İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Siteyi şikayet etmek

bigado

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
internetde gördüğünüz illegal yasadışı siteleri şikayet edebileceğiniz adres===>Telekominikasyon İletişim Bakanlığı İnternet Bilgi İhbar Merkezi
ihbarWebLogo.gif

İntihara Yönlendirme,
Çocukların Cinsel İstismarı,
Uyuşturucu veya Uyarıcı Madde Kullanılmasını Kolaylaştırma,
Sağlık için Tehlikeli Madde Temini,
Müstehcenlik,
Fuhuş,
qumar Oynanması için Yer ve İmkân Sağlama,
Atatürk Aleyhine İşlenen Suçlar​
ile ilgili yeterli şüpheye sahip olduğunu düşündüğünüz içeriği, aşağıda yer alan ilgili alandan seçim yaparak ihbar edebilirsiniz.
Site Adresi:http://www.ihbarweb.org.tr

• Like
Reactions: Eif

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
çalıştığını düşünmediğim bir kurum/site

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Bilgilendirme için teşekkürler.

bigado

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
sitem heklendiğinde bulmuştum bu siteyi bir site var ve orda hekledikleri siteleri yazıyorlar sanki yarış yapar gibi piyangoda bana denk gelmişti ama sorunsuz kurtardım sitemi çok çabuk farkedip önlemi aldım

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
sitem heklendiğinde bulmuştum bu siteyi bir site var ve orda hekledikleri siteleri yazıyorlar sanki yarış yapar gibi piyangoda bana denk gelmişti ama sorunsuz kurtardım sitemi çok çabuk farkedip önlemi aldım

Evet, o siteleri biliyorum. Hazır scriptlerin yayınlanmış açıklarından yararlanıp siteleri hekliyorlar. Sonra kendileri yapmış gibi oraya yazıyorlar. Çoluk çocuk saçmalığı.

samanpan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
48
çalışıyor . bi kaç sitede denemişliğim var. sonucunu da yollamışlardı

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5