İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sivasspor - Trabzonspor

wesc

1
İyinet Üyesi
Reaction score
12
sivasspor2.jpg
100508mac25ho0.jpg

Karadeniz Derbisi!

Maç yarın 16:15'te. Stresli bir maç olacak. Ama bence gündüz oynanması iki takım için de dezavantaj. Seyirci için de.

Sivas'a baktığımızda güçlü takımlara karşı pek iyi oynayamıyor.

Denizlispor'u 2-0 yenmiş.
Antalyaspor'u 1-0 yenmiş.
Konya ile golsüz berabere kalmış.
Fener'le golsüz berabere kalmış.

Bunlar son 4 maçı.

Yendiği takımlar çok iyi takımlar değil. Ama Fener'in ve Konya'nın defansı iyi, gol bile atamamışlar. Antalya ve Denizli'ye az gol atmışlar.

Sivas gol yemiyor ve attığı zaman az gol atıyor.

Trabzon'a bakalım.

Gençlerbirliği'ni 2-0 yenmiş.
Hacettepe'yi 1-4 yenmiş.
Belediyespor'la golsüz berabere kalmış.
Gaziantep'e 3-2 yenilmiş.
Galatasaray'la 2-2 berabere kalmış.

Burdan anlıyoruz ki, Trabzonspor hızlı oynayan ve top yapan takımlara karşı iyi bir performans gösteremiyor. Yenildiği maçlarda gol de atıyor.

Bu istatistiklerden Sivas'ın yenilmeyeceğini çıkarabiliriz. Eğer iki takımdan biri ilk yarıda gol atarsa bu maçta 3'ten fazla gol olur.

İddaa'da tek maç oynanabiliyor. Yüklü bir miktarla berabere oynayacağım. Hayırlısı.

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
Trabzon bu günki konumunu ankara takımlarına borçlu, 4 takım 8 maç 24 puan.İlk 7 deki hiçbir takımı yenememiş, bu 7(kendisi hariç 6) takımdan 8 beraberlik 2 yenilgi almış = 8 puan
Sivas ise ilk 7 deki 10 maçında 6 beraberlik, 1 yenilgi, 3 galibiyet aldı = 15 puan. Galibiyetlerin 3 ü de içerde ve içerde yenilgisiz tek takım.
Gol yemeyeyim de belki atarım mantığında Bülent Uygun, beraberlik etkisiz eleman ve işime gelir diyen Ersun Yanal a karşı.
Maça gelince ilk yarı 0 / ikinci yarı 0 yada 1 :) ben bu maçta gol dahi beklemiyorum. Ha ne olur ilk golü belki trabzondan biri bi hata yaparda olur ya ballı bi gol atarsa maç üste gider. İlk goli sivas atarsa yemeyeceği kesin.

Grafix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
trabzon kazanırsa zirveye ortak olma şansı var ama bu maç berabere bitecek gibi.

xxeroxx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
şampiyon etmıyolar bizi ettirmezlerde zaten ne işler dönüyor türkiyede bir bilinse ..... :(
ama yalan yok 3 senedir güzel oynuyoruz.Boşuna yiğido demiyolar :)

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Beşiktaş yöneticileri sezon başında beri hakemler aleyhine konuşuyor - aslında şu açıkça görülüyor ki lig onların lehine işliyor. Maksat yendiğinde de yenilince de itiraz et ki foya çakılmasın ...

Sivasın şampiyon olması dileğim ama zor ... Bu maçı da sivas alır umarım :)

CaNeRiuM

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
sivasspor'un kazanma ihtimali yüksek bence :)

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
az atıyor diyoruz ama adamlar daha şimdiden 2 yaptı :d

CaNeRiuM

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
Turkcell Süper Lig'de Sivasspor-Trabzonspor maçında, Sivasspor 6. dakikada Musa 20. dakika'da Abdurrahman'ın attığı golle 2-0 öne geçti.

Kim tutar sizi helal koçlar :)

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
87
biri sivası durdursun

wesc

1
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Yav aldığım paranın büyük bir kısmını beraberliğe yatırmıştım. Yine sazan olduk iyi mi :(

Başka bir kuponumda da Bayer Münih vardı, o da 0-1 geride. Tansiyon ilacımı getirin!

ByMaDaK

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
İddaa 'da Sivasa 10 Misli oynuyacaktım oranı çok düşük diye oynamadım yatırmadım...:( tüh...

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Yav aldığım paranın büyük bir kısmını beraberliğe yatırmıştım. Yine sazan olduk iyi mi :(

Başka bir kuponumda da Bayer Münih vardı, o da 0-1 geride. Tansiyon ilacımı getirin!

bayer atar merak etme, hatta şimdi bir tane kaçtı bile :D

myguitar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sivas çok büyük bir ihtimalle şampiyon beşiktaş gs ve fb ile oynayacak daha.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5