İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Siyah Şapka SEO Teknikleri Makaleleri Aranıyor. ( orjinal - türkçe )

Cybokron

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
21
Sayın İyinet Kullanıcıları,

Yazdıklarınızı Birisi Okumadığından mı şikayetçisiniz ? O zaman ben ve ekibimiz yazdığınız orjinal makalelerinizi bütün içtenliğimiz ile okuyacağımızdan adınız gibi emin olabilirsiniz.

Belki yasal olmadığı için forumda yayınlanması sorun oluşabilir. Onun için PM olarak Siyah Şapka SEO Teknikleri ile ilgili orjinal özgün makalelerinizi bana atabilirsiniz. Teknoloji Portalımız da ve İlgili diğer sitelerimde (izin verirseniz ) yayınlayabilirim.

Özgün Yazılara Her Zaman Öncelik Vereceğim.

Gereksinimler:

* Türkçe Olması Gerekmektedir.
* Güncel Olması Gerekmektedir.
* Alıntı Olmaması Gerekmektedir.
* Yazdığınız ve Yayımladığınız önceki web sitelerin kaynakları.

İlgilenenlere Teşekkürler

Cybokron

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
Banada yollayın bende okurum
makale yazıp sitenizde yayınlamadan ilk bana gönderirseniz daha makbule geçer. :)

emin_hask

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sıraya girdim :) Ozcan'ın dediği gibi ilk bize yollarsanız daha makbule geçer :D

Cybokron

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
21
Taraflar Çoğaldı. Gerçek Şiddetle Önerdiğiniz " Black HAT SEO veya Sadece Black SEO " dökümanlarınızı beklemekteyim. Anında Türkiye'nin En Büyük Teknoloji Portalında Yayımlanacaktır.

:) İlk önce ben istedim lütfen benden sonra sıraya geçenler olabilir.

CMYLMZ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Taraflar Çoğaldı. Gerçek Şiddetle Önerdiğiniz " Black HAT SEO veya Sadece Black SEO " dökümanlarınızı beklemekteyim. Anında Türkiye'nin En Büyük Teknoloji Portalında Yayımlanacaktır.

:) İlk önce ben istedim lütfen benden sonra sıraya geçenler olabilir.

ahahahah bu ne be
kendin sor kendin cevapla ?
ikinci kullanıcın var da onumu karıştırdın arkadaşım
bu günlerde kamera şakaları çoğaldı
hangi kameraya el sallıyoruz ? :p

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Birisi beni aydınlatabilir mi ? Ben olayı tam olarak çözemedim. Aslında çözdüm de aldığım cevap çok basit. Herhalde bu şekilde de değildir diye düşünyorum.

Bizler özgün makaleler yazacağız ve size göndereceğiz, sizde sitenizde bu makaleyi yayınlayacaksınız. Bu mudur yani !

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
Birisi beni aydınlatabilir mi ? Ben olayı tam olarak çözemedim. Aslında çözdüm de aldığım cevap çok basit. Herhalde bu şekilde de değildir diye düşünyorum.

Bizler özgün makaleler yazacağız ve size göndereceğiz, sizde sitenizde bu makaleyi yayınlayacaksınız. Bu mudur yani !

evet yagmayok çum sen makale yazıyorsun ve bu makaleyi kendi sitende yayınlayamıyorsun bize gönderiyorsun biz sitelerimizde yayınlıyoruz :)

ByRON

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Vay bee bizi düsünen birini gördüm bizim sitelerimizde fazla yer kaplamaması için kesin yapıyordur sağol çok duygulandım :D

Cybokron

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
21
Evet :) Belki okurken saçma gelebilir ama bence mantıklı. Ayrıca yukardaki aklı evvele cevap verelim. Benim açtığım konuya cevap yazanlara karşılık veriyorum. Yani açtığım konu ile ilgili " başka birisi gibi " yeni görüp cevap yazar gibi mesaj atmadım.

Neyse Aklı evvel kullanıcılar hariç bilinçli kullanıcılar bana yollayabilir. :)

dombalak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
aklı evvel olmayan arkadaşım

senin akıl seviyen sanırım bizden üstün olduğu için seni anlamakta zorlandık kusura bakma

senin kadar düşünceli olamayacağım ama sen bana dediğin makalelerden ver ben sana para veryim bu daha mantıklı

Cybokron

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
21
Konuya Düzgün Cevap Yazılabilirdi. Düzgün cevaba düzgün yorum yaparım. Sonuçta Teknoloji Portalında Onun Web Sitesinin Reklamınıda Yapacağım. Konuyu Bulandırmadan , Saptırmadan Paylaşımları Yapabilirsiniz.

Saygılar

CMYLMZ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet :) Belki okurken saçma gelebilir ama bence mantıklı. Ayrıca yukardaki aklı evvele cevap verelim. Benim açtığım konuya cevap yazanlara karşılık veriyorum. Yani açtığım konu ile ilgili " başka birisi gibi " yeni görüp cevap yazar gibi mesaj atmadım.

Neyse Aklı evvel kullanıcılar hariç bilinçli kullanıcılar bana yollayabilir. :)

afedersin ama kimmiş o aklıevvel arkadaş ?

önce yazdıklarını okurmusun rica etsek ?

insanlar bu söylediklerin için para alıyorlar
XXX adet article (içerik) için YYY $ yada ZZZ ytl ücret isterim
ve bunlar kimse tarafından yazılmamış yani internette ilk kez yayınlanacaktır GARANTİSİ veriyorlar
sen kalkmış bunları bana bedava verin ben sizi sömüreyim diyorsun.

şimdi sorarım sana
yaptığın azcık ayıp olmuyormu arkadaşım ?

Cybokron

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
21
Ayıp mı ? Kendimde Orjinal Dökümanlar Yazdım. Şu anda da internette binlercesi mevcut. Ama geçipte alıntı bile yazmayanlara darılmadım. Gönlü olan bana yollar bende web sitemde yayınlarım. Neden bu kadar yaygara yapıyorsunuz onu anlamadım.

Benim örneğin zamanında yazdığım ufak bir dökümanımdan bahsedebilirim " Profesyonel Exploit Kullanım Klavuzu ".. Bunu internet kullanıcıları yararına yazdım. Geçipte bir menfaat beklemedim. Saten menfaat beklesem bu tür girişimde bulunmam.

Kendi Sitesinde Bir Döküman Yazmıştır. Kimse Okumuyordur. Gelsinler Bize Ulaşsınlar. Biz emek verilip turkiyedeki turk insanlarının orginal dökümanlarına değer veriyoruz. Geçipte istesem yabancı kaynaklardaki seo kaynaklı bilgileri derlerdim.

Gene Diyorum. Aynaya bakıp elinizi iki başınızın üzerine koyun. Ne , Neden , nasıl kavramlarını idrak ederek mesaj yazın. Çalmıyoruz Çırpmıyoruz. Vermek isteyen gönül rahatlığı ile verir.

Saygılar :) ( Güldürmeyin beni lütfen )

mcloft

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Neden bu kadar yaygara yapılıyor
Buradaki herkesin web sitesi var ve sence bu kapar c/p içerik site kaynarken Black hat seo gibi üst düzey bir konuda özgün yazı yazabilmişken o içeriğin bulunduğu sitede elbet onu okuyan çıkar ve kimse paylaşmaz.
Black hat seo ile ilgili özgün yazı yazabilen kişi sitesine hit çekmeyi öğrenmiş kişidir..
Şimdi sen güldürme bizi lütfen.!

X

Xman

Misafir
Bunun adı seo tekniği olamaz, bu işe olsa olsa ticaret denir bu şartlardaki ticaretede kimse yanaşmaz.

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
@Cybokron

dostum insanlara gülmeye başladığın zaman göreceksinki hep birlikte gülüyor olacağız. Çünkü şu an herkes gülüyor tek katılmayan sensin ;)

Sebebi ise basit aslında. Sen gayet açık yüreklilikle insanlardan kimsede olmaya özgün içerikleri istiyorsun. Dilin kemiği yok tabi ama arkadaşlarında anlatmak istediği bunu yazanlar maddi çıkarlarla yaptıkları için istemenin bir anlamı yok :) Herşeyden öncede seni bu işleri bilen biri olarak gördükleri için böyle bir talebin karşısında belkide şok yaşadılar :)
Çünkü bu işin içinde olan biri böyle birşeyi istemez ;) İstesede parasını verir öyle ister.

wesc

1
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Sanırım bu internet ortamında bir devrim olacak!

Birinden al özgün içeriği, o sitede kimse okumadığı için sen yaz kendi sitene.

Afedersin ama sen sitene bu kadar güveniyor musun?

Adamlar o kadar uğraşacak, sana verecek, sen de altına "alıntıdır: www.com" yazacaksın.

Biraz olaya mantıklı bak!

Ayrıca böyle bir isteğinin karşısında sana özgün içerik verecek birden fazla birilerini bulursan, hepsini sömürme; bana da gönder!

Şu konuyu baştan aşağı oku ve sen de bu espriye katıl!

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
asıl black seo bu olsa gerek.

başkasının yazdığı makaleyi allem gallem edip elinden alıp kendi sitende yayınlamak :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5