İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Siz Keyfinize Bakın Ama Para da Kazanın, Bir Haftada %150 (GİR İÇERİ)

samuray34amo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet arkadaşlar yepyeni bir sistemle karşınızdayım... Siz oturacaksınız ancak paranız da bir yerden işlenecek nasıl mı ? Hemen anlatıyorum...

Ben İyinet ailesi için yeni bir sistem kurmaya karar verdim, HYIP sitelerini biliyorsunuzdur çoğunuz... Durun durun hemen kapatmayın sayfayı bu bir HYIP sitesi tanıtımı değil çünkü... Benim kurduğum sistemin işletimi de aynı HYIP sitelerinin işletimi gibi.. Yalnız parayı bir siteye değil bana yatıracaksınız... Bu siteye 1 yıldır kayıtlıyım şimdiye kadar hiç kimseye de bir yanlışım olmamıştır... Paralarınız bende güvende olacaktır mesela bana 5$ yatırdınız bir hafta sonra bu parayı 7.50 $ olarak geri alacaksınız... Bana güvenebilirsiniz, zaten ilk işlemlerimizden sonra bu güven daha da artacaktır... Peki, çoğu kişinin aklını karıştırıcak şu sorunun da cevabını vereyim... Paranızı forexle değerlendiricem... Forexin ne olduğunu bilmeyen varsa bir nevi borsa yani... Peki bu borsada kaybetmek yok mu ? Tabiki var... Ben 6-7 aydır borsa işindeyim ve zaman zaman kaybettim de kazandım da ama benim kazandıklarım kaybettiklerimden daha fazlaydı onun için sorun yok... Ben %150 gibi bir oran sunuyorum size... Eğer ters bi durum oluşursa diye kıyıda da param var... Sizin paranızla kaybetsem bile yinede ödemeleriniz yapılacak... Bu sistem için en fazla 20 kişi alınacak bilgileriniz excel dosyasında tutulacak neden en fazla 20 kişi diye sorarsanız, ödemeleri manuel olarak yapacağımdan dolayı zaten oldukça yoğun olacak benim işim de...
En az yatırım miktarı 1$ en fazla yatırım miktarı 50$

Yatırım kabul edilen yerler : Liberty Reserve , Webmoney , Perfect Money

Bir sorusu olanlar konunun altına mesaj bırakabilir , yatırım yapmak isteyenler msn eklesinler : [email protected]

bekciii

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ana parayı da verecek misin yoksa hepsi mi 7.5 $ eğer öyleyse ana para dahilse %150 değil %50 kar yapar bu.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5