İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

sizce az değilmi ?

FireLord

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
bhh9mq.jpg

atay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
Sayfa to oranı sanıyorum %20 üzerinde eğer illegal bir durum yoksa yerleşiminiz müthişmiş, sakıncası yoksa pm ile adresi gönderin sayfayı incelemek isterim.

FireLord

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
15881hj.jpg

103 tıklamaya verdiği paraya bakarmısınız az değilmi sizce ?

dreamz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Sitenin konusu nedir ?
2-4 cent arası alıyorsunuz, Türkçe siteye 4 cent ortalama fazla bile bence.

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Az veya çok yorumu ancak ads reklamlarının döndüğü siteye göre yapılabilir. Onun dışındaki yorumlar almak istediğiniz cevabı tam karşılayamaz.

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Bende bunu diyecektim. İçeriği görmeden az ya da çok demek pek doğru değil bence.

Aslında bu "bence" ile ifade edilebilcek bir görüş olmamalıdır. Kesin bir yargı olmalıdır.

Şimdi siz bu verilerin olduğu siteyi bir "çöp site" de kullanıyorsanuz iyi denebilir iken tamamen kaliteli içerikler olan sitede kullanılıyorsa çok kötü denir.

Muhendis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Aslında bu "bence" ile ifade edilebilcek bir görüş olmamalıdır. Kesin bir yargı olmalıdır.

Şimdi siz bu verilerin olduğu siteyi bir "çöp site" de kullanıyorsanuz iyi denebilir iken tamamen kaliteli içerikler olan sitede kullanılıyorsa çok kötü denir.

Bazı arkadaşlar (bütün forumlardaki) bu resimleri görür görmez az ya da çok diyebiliyorlar. Ben onlar kadar usta (!) olmadığım için kesin konuşmuyorum :) Bu sebepten ötürü "bence" dedim. Yoksa "sizce" de olabilir :)

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Bazı arkadaşlar (bütün forumlardaki) bu resimleri görür görmez az ya da çok diyebiliyorlar. Ben onlar kadar usta (!) olmadığım için kesin konuşmuyorum :) Bu sebepten ötürü "bence" dedim. Yoksa "sizce" de olabilir :)

Tabiki anladım, fikrimi lafınızın üzerine daha da pekiştirebileceğimi düşündüşüm için yazdım :D Yoksa bende çok usta (!) değilimdir. :eek:

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5