İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

sizce bu değerler normal mi?

silverking

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
arkadaşlar yeni bir site açtım ve değerleri aşağıdaki resimdeki gibidir sizce tıklama oranları iyi mi? yorumlar için şimdiden teşekkürler :)

adsazhit.jpg

pisagor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
normal ya bugün benim sitede de 85 gösterime 2 tık gelmiş keşke hep böyle olsaydı :)

ozgurruh

0
İyinet Üyesi
Reaction score
32
normal arkadasim bnm sitem o konuda malesef kotu onceden iyidi ama bozuldu ne yapcam bilmiyorum suan 241 gosterime 3 tık var ve arama moturunde 3 sorgulama var ama tık yok :) yani anlicagin cok iyi seninki maşallah diyelim ;)

ozgurruh

0
İyinet Üyesi
Reaction score
32
bnm içerik madencilik uzerine forum arkadaslar ondan sıkıntı yaşamaktayım brazda koay değil yani bence

KriptoEngineer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar ;

İçeriği bilmiyorum ancak sahte içerik oluşturup, forex reklamları çıkarmanız size uzun süreli AdSense Programını kullanmanıza izin vermeyecektir.

ozgurruh

0
İyinet Üyesi
Reaction score
32
valla sahteyle işimiz yok kardes tam olarak neyden bahsettin anlamışta değilim?

silverking

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
arkadaşlar yorumlar için teşekkürler. ama sahte içerik diye birşey söz konusu değil tamamen özgün bir sitenin değerleridir özgün olmasa zaten verdiği değerler daha az olurdu diye düşünüyorum konuyla ne kadar alakalı reklam çıkarsa o kadar kazanıyorsunuz sonuçta sayfanın kalitesinede bağlı gerçi bu değeri tek tıkta alan insanlarda var.değerlendirmeleriniz için tekrar teşekkürler.

bnm içerik madencilik uzerine forum arkadaslar ondan sıkıntı yaşamaktayım brazda koay değil yani bence

özgürruh arkadaşım bence sektörel sitelere girsen çok daha iyi kazanırsın forumla uraşmak zordur bende zamanında yaptım ve çok zamanın alır onun yerine belli kelimlerde özellikle sektörel kelimelere oynamanı tavsiye ederim.

ozgurruh

0
İyinet Üyesi
Reaction score
32
Silverking arkadas tavsiyeler için teşekkürler sektörel kelimeler üzerine daha fazla yonelelim ozmn :)

ozgurruh

0
İyinet Üyesi
Reaction score
32
kardes şimdi bakiyorum bn adsenseme az once 1 tık vardi 0.03 dolar vermişti sonra 2 tık daha gelmiş ve deger 0.01 oldu bu normal mi?

silverking

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
ozgurruh kardeşim eğer bir tekil birden fazla reklama tıkladıysa genelde görülen bir olay diyebilirim ama reklamların düşük değer vermesinin sebebi de yerleşimden kaynaklanıyo olabilir çünkü gösterim arttıkça kullanıcı reklama tıklamazsa sayfa to düşer buda kazancı etkiler yani sayfanın değeri düştüğünden doalyı reklam bedelide düşer bi düşük oran almanızın sebebide reklam filtresi yüzünden olabilir spam site reklamları bu gibi değerler verir bu siteleri engellerseniz kazanç oranı yükselcektir.başka bir sorunuz varsa bir süre forumdayım sorabilirsiniz pm de atabilirsiniz.iyi günler :)

ozgurruh

0
İyinet Üyesi
Reaction score
32
Filtreleri artırmak lazım ozaman :) Bir de size birşey daha sorcam etki alani olusturma ne işe yaramaktadır tam olarak ?

silverking

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
etki alanı oluşturmak parktaki domainlerinizde adsense reklamı yayınlayabilmenizi sağlayan googlenin yeni bir sistemi yani içerik olmayan sayfada adsense yayınlanması yasağını kaldıran bir uygulama diyebilirim.

ozgurruh

0
İyinet Üyesi
Reaction score
32
kullanmak iyimi bunu tam bilgim yok kusura bakmayiniz ona girmesek olurmu yani ;=)

silverking

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
kullanmanıza gerek yok pek önemli bir şey değil diyebilirim zaten ben daha hiç elimi bile sürmedim :)

ozgurruh

0
İyinet Üyesi
Reaction score
32
Bende ole şimdilik arama ve içerik kullanıyorum. Ancak filtre yaptigmiz bazi reklamlar halen ve halen inat edip cikmakta ne yapabilirz baska :=)

silverking

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
filtre yaptığınız reklamlar hala çıkıyorsa ya filtreniz güncellenmemiştir yada birden fazla adresten reklam verildiğinden tekrar reklamın hangi adresten verildiğini kontrol edin büyük ihtimal ondan da olabilir ve filtereye site eklerken www.site.com yerine site.com şeklinde eklerseniz o siteden gelen tüm istekleri engellemiş olursunuz.

ozgurruh

0
İyinet Üyesi
Reaction score
32
bak bu super oldu kardes :) demek sadece site.com vay be bastan bilseydim şimdi duzenlesem olur herhalde :)

bu arada sitemize uygun reklamlar duracak herhalde ?

silverking

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
evet kardeş ne reklam filtrelediğinde spam reklamalrdan kurtulmuş olursun ve daha çok ieçrikle alakalı reklamlar çıkar tabi siteninde seo yapısı önemli meta taglarınıda göz önünde bulundurmak lazım.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5