İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sizce Bu site nasıl büyür?

THYPHON

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
k.b ma Ama İlk Olarak O Kötü Temayı Değişmen Lazım Daha Hoş Birşey Yani Kendine Bir Logo Yapm Sonra Bazı Sitelerde Kendi Siteni Tanıt Moderatör Al Konuların Kendine Özgün Olsunki Googlede Aranınca Herkez Aynı Şeyi Yazıyor Fakat Senin kisi Farklı Olduğundan Ön Safhalara Gelecektir.Paylaşımlarını Gizleme Ziyaretçiler Görebilsn Yani Üyeliğe Zorlama.Aslında Forum Açman Pek Mantıklı Değildi Ama Madem İstemişsin Sen Bilirsni Heryer Forum Çöplüğü Zaten Fakat Ben Başaracağına İnanıyorum :)

ahmetturanozturk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
k.b ma Ama İlk Olarak O Kötü Temayı Değişmen Lazım Daha Hoş Birşey Yani Kendine Bir Logo Yapm Sonra Bazı Sitelerde Kendi Siteni Tanıt Moderatör Al Konuların Kendine Özgün Olsunki Googlede Aranınca Herkez Aynı Şeyi Yazıyor Fakat Senin kisi Farklı Olduğundan Ön Safhalara Gelecektir.Paylaşımlarını Gizleme Ziyaretçiler Görebilsn Yani Üyeliğe Zorlama.Aslında Forum Açman Pek Mantıklı Değildi Ama Madem İstemişsin Sen Bilirsni Heryer Forum Çöplüğü Zaten Fakat Ben Başaracağına İnanıyorum :)

Teşekkürler hocam tema çalışması yaptıracağız zaten kaçışı yok. :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5