İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

sizce bu siteyi kabul ederlermi?

komando67

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaslar sizce bu siteyi kabul ederlermi http://www.komikik.com.tr.tc/
adsense ya coktan basvurdum ama hala cevap yok
bu arada sitenin cok kotu oldugunu biliyorum ve yeni bir site yapmakla ugrasiyorum.

saygilar.........

(sitenin ismini degistirdim)

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kabul etmesine ederlerde kaç ay sonra ederler onu bilemem. bide sayfa sağa kaçmış onu sola alsan daha iyi görünecek.

F

futbol-tr

Misafir
dostum başka bi isim bulamadın mı?? bence adsense'ten önce domain bul

GuvenliHosting

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
futbol-tr' Alıntı:
dostum başka bi isim bulamadın mı?? bence adsense'ten önce domain bul

-1

isme göre muamele yok...

-----

walla o site kabul edilir de ne zaman o biraz zor bence hiç kasma kendini ingilizce bir site yap ve bitir işi...

komando67

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sayfanin kaymasi ekran cozunurlugundendir domain olarakta valla bu iste amator oldugum icin simdilik boyle bide ingilizce yerine hollandaca site yapabilirim cunku ingilizcem cok iyi degil ama hollandaca yapabilirim diye dusunuyorum.....

komando67

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tamam anladim ama zaten yeni bir site yapiyorum bitince bu siteyi kaldircam onu koycam

komando67

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaslar sitenin ismini degistirdim ve adsense ya www.google.nl den basvuru yaptim ve 1-2 gun icinde cevap gondereceklerini yaziyordu herhalda bu daha cabuk gelir

F

futbol-tr

Misafir
ben ingilizce bir site ile başvuru yaptım site dilini ing. yazdım 2 gün sonra onay verdiler

komando67

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben hollandaca bi site yaptim yani link sitesi google yada basvurdum bakalim daha bi cevap gelmedi biraz hafta sonuna denk geldi ondandir diye dusunuyorum

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5