İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sizce daha ne yapmalıyım, eksiklerim neler ?

wRath

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Elimden geldiğinde kurallara söylenilenlere uymaya çalışarak baya bir ilerlediğimi düşünüyorum. Bir oyun sitem var wordpress tabanlı.

Yaptıklarım
* sef uzantısı
* w3 ayarları
* hoş bir tasarım
* sürekli güncelleme

Başka ne yapmalıyım? önerileriniz, tavsiyeleriniz ve eleştirileriniz neler ?

edit.

jacktheblack

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
Kelimeniz sanırım Oyun olacak.

* Oyun ile alakalı PRsi yüksek sitelerden hedeflediğiniz kelime çıkışlı link satın alabilirsiniz.
* Adwords reklamı yapabilirsiniz.
* Prsi yüksek blogların PR değerli alt sayfalarına hedeflediğiniz kelimeden çıkış alarak yorum yazabilirsiniz.
* Çeşitli sitelerden, hedeflediğiniz kelimelerden link çıkışı olmak üzere tanıtım yazısı satın alabilirsiniz.
* Facebookla ilgili 100K üzeri gruplarda sitenizin tanıtımını yaptırabilirsiniz. 5-10tl ücreti karşılığı
* Sitenizin oyun başlıklarını ve konusunu tamamen özgün bir şekilde yazabilirsiniz.

jacktheblack

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
Ek olarak firefoxta sitenizin üst kısmı kaymış. Üst menü kötü duruyor. Bir de manşet gereksiz olmuş.

wRath

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
üst menü kaymış derken bende normal duruyor ? nasıl düzeltebilirim.

jacktheblack

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
Ayrıca arama fonksiyonu çalışmıyor sanırım. Firefoxta arama kısmında aramanın yazılacağı yerde kayma olmuş. IE'de sorun yok.

Kayma derken site ortalı tasarım yapılmış ama üst menü sola yatık olmuş.onu header css den ayarlayabilirsiniz. CSS bilgim yok bilemiyorum. Bir de menüdeki yazılar basit duruyor. Güzel bir buton yaptırsanız daha hoş olur :) Sanırım wordpress sistem. Buton yerine CSS ile güzelleştirebilirsiniz üst menüyüde

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5