İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sizce Domainlerim Nasıl ?

S.Atik

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Öncelikle merhaba arkadaşlar elimde bir sürü domain var ama yeni aldığım 3 domaini sizlerin yorumuna bir sunayım dedim :)

nettenkazancsagla.com

hayatiminanlami.net (Daha önceden hayatimsensin.com u almıştım sevgilime süpriz yapacaktım fakat vazgeçtim hiç bişeyde kullanmadan bıraktım. İsteyen alabilir boşta şuan ;) )

webhostingim.net (her ne kadar elimde sadece bir reseller olsada nitelekom ile anlaşıp hosting sağlamayı düşünüyorum da bakalım o kadar para çıkacak mı cepten :D )

evet arkadaşlar bu 3 domain için sizden yorum bekliyorum ve aklınıza gelirse proje de sunabilirsiniz :)

Saygılarımla, Teşekürler..

Bolu Beyi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
Hocam domainler gayet güzel bence. Yalnız proje düşünüyorsanız iyi bir seo yaptırmanız gerekir. Rekabet çok fazla domainlerinizin konusunda.

S.Atik

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hocam domainler gayet güzel bence. Yalnız proje düşünüyorsanız iyi bir seo yaptırmanız gerekir. Rekabet çok fazla domainlerinizin konusunda.

yorumun için teşekürler. Seo hakkında kendime güveniyorum. En üstte olmasa da ilk sayfada üstlere getirebilirim. Yani umarım yaparım :) Her ne kadar kendime güvensemde googleın işi belli olmaz kafeinden sonra yeni bir sistemle yerle bir edebilir emeklerimi :D

beto07

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Öncelikle merhaba arkadaşlar elimde bir sürü domain var ama yeni aldığım 3 domaini sizlerin yorumuna bir sunayım dedim :)

nettenkazancsagla.com

Saygılarımla, Teşekürler..

ben de kazankazan.org u almıştım netten para kazanma üzerine bir site yapmak için ama hala panelde bekliyor :) projeyi hayata geçirmek istersen domainimi ortaklığa dahil edebilirim. Domainin aranan kelimeler olması senin için avantaj(senin domain için)

S.Atik

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben de kazankazan.org u almıştım netten para kazanma üzerine bir site yapmak için ama hala panelde bekliyor :) projeyi hayata geçirmek istersen domainimi ortaklığa dahil edebilirim. Domainin aranan kelimeler olması senin için avantaj(senin domain için)

baya bir aradım bu konuda domain. hepsini almışlar ama bir kaç tane buldum en uygunu bu gibi geldi bana ve aldım :) diğerleri de çok iyiydi hatırlarsam eğer alınabilecek domainler diye paylaşırım. Kazankazan.org düşünme aşamasına alındı. Projeyi hayata geçireceğim zaman gündemime alacağım bu konuyu :)

beto07

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
baya bir aradım bu konuda domain. hepsini almışlar ama bir kaç tane buldum en uygunu bu gibi geldi bana ve aldım :) diğerleri de çok iyiydi hatırlarsam eğer alınabilecek domainler diye paylaşırım. Kazankazan.org düşünme aşamasına alındı. Projeyi hayata geçireceğim zaman gündemime alacağım bu konuyu :)

Doğruyu söyle senin domainden daha güzel değil mi? :)

beto07

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
.com veya .net olsa öyle derdim ama .org a karşı neden bilmiyorum hoşuma gitmiyor pek :D ama güzel domain google ve seo için işe yarar :)

Projelendirdikten sonra merak etme com ve net ini de alırız :D senin de antipatini atlatmış oluruz. iyice bir düşün istersen :)

S.Atik

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Önce bir projelendireyimde bakarız ona. Önümdeki işler bitsin kendime ve kendi işlerime zaman ayırıcam biraz :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5