İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sizce En iyi indexleyen hangi sürümleri bu wordpressin :)

CoLd!uX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
sa arkadaslar bu wordpress son surumun de bence pek fayda gorecegimizi sanmıyorum wordpress lerde bence en surumu WordPress 2.5.1 her hangi bir konu aciyosun 5 saat içinde gum indexlemiş ve etiketler katmıyorum dusnunun bırde arama yapıyom hem etiket olsun hemde konu baslıgı ile ilk mılyon sonuclarda ilk israda benim görüsüm WordPress 2.5.1 tercih ediıyorum sizin goruslerinizi bir alalim iyinet sakinleri :)

tiva

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Bu düşünce 1 haftadır bende de mevcut fakat ben google pr güncellemesinden kaynaklanabilir diye bir sonuca vardım.

CoLd!uX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
o bakimdan bıraz oyle ama hocam inanki deneme yaptım 2.5.1 5 saat içinde indexleri sayfalari hatta neredeyse tum konuları ama dıger surumlerde ise 17 saat arasında sayfalrı indexleyor hele bu son surumde hala indexleyec beklıyom :)

mayhem

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
bilmiyorum ben konuyu açıyorum 10dk sonra googleye index atmış oluyor. iki sürümde de aynıydı.. bir de ben düzenli bir şekilde güncelliyorum sitemi bu yüzden oluyodur yüksek ihtimal.

ExiT

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benim sitemdeki rekor konuyu ekledim sonra googleye girdim arattım anında çıktı. ortalama 2dk bu sürede. sürümde 2.5.1

efekentli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
ben hala 2.3 kullanıyorum ve insexleniyor. pek alakası yok heralde

Makawork

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sayfalarinizin indexlenmesi WordPress surumu degil, Google Bot'un sitenizi ziyaretleriyle alakalidir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5