İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sizce Hangi Meslek?

ahmet_16

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar bu aralar kafam karışık sınavda yaklaşıyor hazırlanıyorum ancak hala net olarak kafamda bir meslek yok tek birşeye yoğunlaşmak istiyorum 2 yıl hosting firmasında çalıştım web programlama bence sıkıcı grafik daha cazip geliyor ama photoshop,fireworks,flash hepsi birden sıkar adamı bikerede oturup öğrensek o yzden ondanda soğuyorum tek birşey üzerinde uzman olmak istiyorum flash aklıma geliyor tek :/ sizin görüşlerinizi alayım dedim konu en uygun yeri burasıdır sanırım yanlş yere açtysam özür dilerm şimdiden tşkler

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
Flash öğrenmek ya da sadece photoshop bilmek tek başına bir işe yaramaz. Bunlar program operatörlüğüdür. Yarın bunların ikisini bilen biri yan sandalyene oturunca iş aramak zorunda kalırsın. Kaldı ki bir çok tanıdıgım birden fazla şey biliyor artık. Eve para götürmek için mecburlar çünkü.
Seçimini asla programa göre yapma, mesleğe, sektöre göre yap. Program öğrenmek çok basit ama o programa fikir işlemek herkesin işi değil.

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Şimdiden sıkılıyorsa hiç bulaşma.Ayrıca sınav yaklaşıyorsa sen meslek seçiceksin program değilki.Sonra seçersin yoğunlaşmak istediğin programları.

Oğuz

2
İyinet Üyesi
Reaction score
96
Son günlerde herkes grafiker yada sunucu işleri ile ilgileniyor , Programlama işleri üzerine yoğunlaşırsan eğer :) eminim en iyisi o olacaktır.

ahmet_16

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
saolun arkadaşlar ben bi konuda uzmanlaşmak için demiştim tek bişeye yoğunlaşmayı önünde internet olan herkes istemese bile başka şeylerle uğraşır zaten programlamayı düşünücem saol oğuz hocam c# iyi gibi :)

atay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
Flashın pek parlak bir geleceği olduğunu düşünmüyorum, bence kesinlikle flash üzerine uzmanlaşmayı planlamayın.

alicin12

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bencede arkadaşım git bilgisayar mühendisliği falan oku Photoshop Mühendisliği değil :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi