İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sizce hitmi alıyorlar zorla mı giriyoruz.

bedavaonline

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben sadece, scripti tavsiye etmiyorum.
Bunun için bir platform oluşturma gereği yok.

B

Bedavalar-Net

Misafir
Kolay hit = linker bu kadar basit bende bir linkerci olarak kabul ediyorum.Linker sayesinde google dan 9000 tekil aldigim gün oldu,ispatlanir tasdik ettirilir :D

B

besiktaslim

Misafir
açık konuşayım google da kimse normal oynamadığı için hilelide olsa her hit benim gözümde caizdir. kaldıki linker hilesiz.

ben sadece dediğim gibi çeşitlilik vb. açılardan sevmiyorum

oyunSA.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tuna dediklerine tamamen katılıyorum. birde adam da şans olacak neoobe nedstat istatistiklerine göre biraz düşük seyir ediyor ama lafım yok. şans ve google ye kalmış herşey.

tuna yani bedavalar.net ayrıca konuya mesaj yazdıgın için binare teşkür. :) eski dost

Z

zeynelkoc

Misafir
Bedavalar-Net' Alıntı:
Kolay hit = linker bu kadar basit bende bir linkerci olarak kabul ediyorum.Linker sayesinde google dan 9000 tekil aldigim gün oldu,ispatlanir tasdik ettirilir :D
bizzat gördüm
referans olarak gösterebilirsin : )

oyuncu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
oyunSA.com' Alıntı:
LİNKERİ KİM TİKLER ONU MERAK EDİYORUM.

Arkadaşlar bir linker sevdasıdır gidiyor.
>Önüne gelen linker ile bir site yapıyor. işte benım sitem bu tamamen bana ait her metre karesi ben webmasterım hemde en alasından
>dehşet te hit alıyorum. varmı başka laf. diyen birçok linker ci vardır.

>>Acaba Siz linker sitelere girip arama yapıyormusunuz.
>>Yoksa google zorlamı sizi götürüyor.
>>Neden birgün arama yapmak istedigimizde linker olan siteyi tercih etmiyoruz.

>>Toplasanız bu gibi sitelerde link sayısı 1500 ü geçmez ama google nin azizliginden faydalanarak yüksek hit alıyorlar.

>>Hani şimdi dersiniz gocundun mu. Cevap vereyim eğer bir işe emek verdiysen o iştir. boş işler ise hiç bir zaman hedefim olmaz. ha linker yapmışım haa yerin dibine batmışım.

>>Linker sahipleri gelip te benım site laf söyletmem demeyin. sizde malınızı çok iyi biliyorsunuz.
bu siteleri çöplük olarak görüyorum.
Linker görünce kusasım geliyor.
Aynı kanaatte olan arkadaşlar varmı görüşlerinizi almak istiyorum.

ANTİ-LİNKERCİLER FEDERASYONU

güzel olabilecek linker çalışmaları; şu anda yarım bırakılmış yayınlanmamıştır.
http://www.yenisunucu.com/linker/ java linker, subblue scriptle değiştirilmiş linker
http://turkliste.osphp.com linker phpnuke ile bir leştirilmiş daha geniş bir yapıya çevrilmiş, hit sayaç, toplist bir kullanıcının bir çok siteyi tek hesapta görmesi, sayaç üzerinde günlük tekil çoğul hit yazımı vs bir çok özellik eklenmiş proje durdurulmuştur.

linker çok kullanışlı ve yapı olarak bir çok kişinin rahat kullanabileceği bir script bana göre. ah birde kullansam için gam yemiyecek ama.
Neyse link scriptleri tüm dünyada kullanılan ve en çok rağbet gören siteleri oluşturmaktadır.
bakınız www.iyinet.com önce link sql den değiştirilme, sonradan popülerlik ve ihtiyaçlar artınca daha da değişik özelliklerle yeni özel yazılımlar oluşturdular.
bakınız www.dmoz.org link sql le başlıyıp dünyanın en büyük link DB sinin oluşturdular. şu anda çok farklı yazılımlara geçmişlerdir tabii ki.

Not: Bu projeler tamamlanmamış ve dağıtımı yoktur.Şu anda kullanama şansınız yok.

Serbülent Daşkın

T

Turkyurdu.org

Misafir
Biz butun kizlar toplandik, toplandik, toplandik..
Programlama bilinsede bilinmesede, sitenin formati linkerda olsa, mp3te olsa ask meskte olsa.. Onemli olan sunum ve pazarlama.. Phpnuke sitesi gormek hosuma gitmiyor. Ama sonucta basari varsa -ki basariyorlar bir sekilde- tebrik edip daha iyisini yapmak duser rahatsiz olan bunyeye. Netopsiyon bir ornektir. Nukeseverler bir net vampiri ise netopsiyonda onlarin vampiri olmustur. Takdir eder sapka cikaririm. Linker'a gelince, Bedavalar.net iyi bir ornektir. Begenmeyene Yahoo.com ve Google gibi alternatifler var. Gerci googledanda %80 ya iyinete yada linker sitelerden birine duseceksin. O yuzden basari varsa, ve sen haksiz olduguna inaniyorsan, daha iyisini yapmak icin elinde bundan daha guzel bir sebep olamaz.

Simdilik Saygilarimla:)

yoktur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ortalık lisansız vBulletin dolu,
phpbb forum dolu
linker dolu
nuke dolu
link sitesi dolu
sevgi sitesi dolu
mp3 sitesi dolu
chat sitesi dolu
dolu oğlu dolu.
Herkez istedigini yapmakta tabii ki serbest ama içlerinden sıyrılanlar kendi kodlarını geliştirenler ve ilk olanlar kazanıyor hep.. :rolleyes:

oyunSA.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
turkyurdu bu bir başarı mı google nin yönlendirme başarısımı YÜZDE DEGERLERİNİ "googledanda %80 ya iyinete yada linker sitelerden birine duseceksinsen" verdin. onun için bu bir başarı degildir.

>>>>>> Görüldüğü üzere linker konuya katılan webmasterlar tarafından iyi bulunmuyor , ama hitleri takdire şayan oldugu için bir o kanaldan bahsediliyor.

AMA HERKESİN DEDİGİ GİBİ HERKEŞLER SERBEST.
EN BAŞTA DEDİGİM GİBİ "" LİNKERİ KİM (T)İKLER. ""

E

erotikbul

Misafir
PCnet'mi :D Hahahah :) Hahaha :) PC'nein kullandığı tema bile her yerde beleşe dağıtılan bir tema. Bunu isteyene ispat edebilirim, yabancı bir download sitesinin oylesine yayınladığı bir temayı kullanıyor. Bu kadar acizler yani bir tema bile geliştiremeyecek kadar.. Lafa gelince en iyi dergiler. Ama nukeleri amatör siteler ile anca yarışıyor.

Neyse.. Ayrıca işini yapana her şey orjinal. Mesela arkadaşın, www.p2ptr.com sitesine bakın. Ben destek oluyorum siteye, site yapılmamış şeyleri yapıyor başarılı. Teması da alıntı, nukesi de düz. Neyse kasmaya gerek yok işte. AYrıca bedavalar.net hocam google uyandı :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5